Reklamı Geç
HABER DETAY
Nurettin Çelik: "Bürokratların Gönlünü Alıyor"
Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, haftalık olağan basın toplantısını düzenledi.
06 Aralık 2018 - Perşembe 14:36
4932 defa okunmuş.
SİYASET

 

Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, haftalık olağan basın toplantısını düzenledi. Çelik gündeme dair değerlendirdirmelerde bulundu.

Çelik açıklamasında "Biz Saadet Partisi olarak tertemiz kadrolarla bu millete en iyi şekilde hizmet etmek için varız. Bizim belediyecilik anlayışımızla birçok sorun hallolmuş, halkımız huzur ve refah dolu günler yaşamıştı. Geçmişte inşa ettiğimiz güven ortamını yeniden tesis edecek çareleri biliyoruz. Bizim göstereceğimiz adaylar hiçbir ayrım gözetmeden milletin bütününü kucaklayabilecek sağlam karakterde olacaktır. Bugün Türkiye olarak dürüst, yemeyecek ve yedirmeyecek, kapısını herkese açık tutacak, işi ehline verecek, beldesini yaşanabilir hale getirebilecek adaylara ihtiyacımız var. Bu ihtiyacımızı karşılayacak ve bu ülkeyi ayağa kaldırabilecek tek siyasi anlayış vardır, o da Saadet Partisidir." dedi.

Çelik konuşmasının devamında "Bir de gönül belediyeciliği diyorlar, sevgi, kardeşlik, tevazu gibi değerlere atıfta bulunuyorlar.; evet insanların gönlünü almak iyidir. Ancak yapabilecek başka vaadleri olmadığından bunu dile getiriyorlar. Ak Partinin şu ana kadar gösterdiği adaylara bakıyoruz da; ya eski bakan, ya bakan yardımcısı, ya da vali. Bu adaylarla alsa alsa bürokratların gönlünü alır." dedi.

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.