Reklamı Geç
HABER DETAY
Özak, İzmit Kent Merkezi'ne Konuk Oldu
Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti İzmit Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunu yaptıktan sonra ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor. Özak son olarak İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.
03 Aralık 2018 - Pazartesi 14:51
4828 defa okunmuş.
SİYASET

Özak, açıklamalarına kent merkezinin havasını soluyan içinizden biriyim diyerek başladı. “26 yıldır içinizden birisiyim. Kent merkezinde benim de bürom var. Bu noktada bende kent merkezinin esnafıyım. Bugüne kadar ricacı bir makamdaydım. Önümüzdeki süreçte icracı bir makamda olma isteğim var. Partimiz bana bu görevi verirse, bir mimar olarak kent merkezinin sıkıntılarını çözmek için elimden geleni yapacağım. Sorunlarımızı birlikte aşacağız. Sıkıntılar bizi yıldıramaz. Yılların birikimi ve tecrübesiyle İzmit’e bir usta eli değecek. 

Kent merkezinin ciddi bir estetik hamleye ihtiyacı var diyen Özak, Bunları sizinle birlikte yapacağız. İş yerlerinin cepheleri yenilenmeli ve tabelalar ortadan kaldırılıp, düzene sokulmalı. İzmitimizin sokaklarını prestij caddelere dönüştüreceğiz. Bölge bölge çalışmalarımızı yürüteceğiz. İnşallah İzmit’e mimar eli değecek. İzmit'in birçok bölgesinde bu hamleyi harekete geçireceğiz." dedi.

 

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.