Reklamı Geç
HABER DETAY
Çayırova Kavşağı'nda Çevre Düzenlemesi
İlave çalışmalarla genişletilen Çayırova Kavşağına, Büyükşehir Belediyesi tarafından çevre düzenlemesi kapsamında yeşillendirme yapılıyor.
01 Aralık 2018 - Cumartesi 18:03
1979 defa okunmuş.
GÜNDEM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Dilovası şehir merkezine giriş çıkışları rahatlatmak için Batı Kavşağında düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar çerçevesinde kavşakta ilave kollar ve köprüler oluşturularak bağlantılar sağlanacak. Devam eden çalışmalar kapsamında proje içerisinde yapılacak olan 2 adet köprü tamamlanırken, son köprünün de kirişleri konma aşamasına geldi.Projenin altyapı çalışmaları yağmur suyu imalatları ve menfez çalışmaları devam ediyor.

Proje kapsamında TEM ve D-100 bağlantılarını sağlamak üzere Dilovası’nda yapılan Batı Kavşağı’nda ilave çalışmalar gerçekleştiriliyor. Yeni çalışmayla ilçeye giriş ve çıkışlar rahatlayacak. Çalışma ile yeni köprüler ve kavşak kolları oluşturulacak. Yapılacak kavşak düzenlemeleri ile Dilovası şehir merkezinden, D-100 Karayoluna sanayi iç yollarını kullanmadan doğrudan giriş ve çıkış sağlanacak.

 

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.