Reklamı Geç
HABER DETAY
İzmit Belediye'sinden Mehmetçik İlkokulu'na Kütüphane
Şimdiye kadar yüzden fazla okula öğretmenler odası, kütüphane, çok amaçlı salon, Atatürk köşesi, veli bekleme yeri kazandıran İzmit Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesi’nde bulunan Mehmetçik İlkokulu’na kütüphane yapıldı.
30 Kasım 2018 - Cuma 15:33
7161 defa okunmuş.
EĞİTİM

Mehmetçik İlkokulu’nda İzmit Belediyesi’nce yaptırılan kütüphane, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın da katıldığı törenle açıldı. Açılış törenine Başkan Doğan'ın yanı sıra, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Mehmetçik İlkokulu Müdürü Cemal Aygüzel, öğretmenler ile veliler katıldı

 

EĞİTİME DESTEK MİLLİ BİR OLAYDIR

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan konuşmasında, “okullarımız geleceğimizin yoğrulduğu, bilgili nesillerin şekillendiği eğitim yuvalarıdır.. Buralarda katkımız oluyorsa geleceğin büyük Türkiye’sine katkı sağlamış oluruz. Eğitme desteği milli bir davaya olarak görüyoruz. İzmit Belediyesi eğitim ve eğitimci dostu bir belediyedir.. Çocuklarımıza her alanda destek veriyor ve yanlarında oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz.

Makam mevkiler gelip geçer. Önemli olan o makamlarda oturanların bulundukları süre içerisinde insanlığa verdikleri hizmetlerdir. Bizim tarzımızdaki insanlar üreterek yasayan ve mutlu olan insanlardır. Biz, daha çok hizmet etmek için varız. 5 yıl milletvekilliği, 10 yıl belediye başkanlığı bizim tarzımızdaki insanlar için yeterlidir. Bizim yerimize kim gelirse gelsin bu hizmet çizgisini devam ettirecektir. Her zaman milletimizin, şehrimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz." dedi.

Konuşmaların ardından kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi.

 

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.