Reklamı Geç
HABER DETAY
Nihat Zeybekçi Aday Gösterildikten Sonra İlk Defa İzmir'de...
AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, aday gösterildikten sonra ilk kez geldiği kentte, parti teşkilatı ile bir araya geldi. Parti binasında, çalışma programı hakkında detaylar paylaşan, çalışmaktan herkesin ayaklarının altının şişeceğini belirten Zeybekci, partililere "31 Mart günü şu Kordon'da diz kıra kıra biz zeybek oynamaya var mıyız" diye sordu.
30 Kasım 2018 - Cuma 11:25
4504 defa okunmuş.
SİYASET

İzmir'de yerel seçimlere dair ilk mesajlarını veren Nihat Zeybekci, iddialı açıklamalarda bulundu. İzmir'in her sokağında, her ilçesinde, her iş hanında, evinde, mahallesinde başı dik, alnı açık bugün tek siyasi partinin AK Parti olduğunu söyleyen Zeybekci, "AK Parti'nin değerli gönül yoldaşları hoş geldiniz. İl binamıza, adaylığımız açıklandıktan sonra ilk defa geliyoruz. Biz İzmir'e gönüller almaya geldik. İzmir'de gönüller yapmaya geldik. İzmir'e hizmetkar olmaya geldik. Başkaları gibi İzmir'e hükmetmeye gelmedik. Ne yaparsak teşkilatımızla birlikte yapacağız. Bugün burada ak hizmet belediyeciliğini İzmir'e hakim kılmaya var mıyız? Hep beraber 31 Mart günü ak hizmet bayrağını büyükşehir ve ilçe belediyelerine asmaya var mıyız? İzmir'de hep beraber 'Ya Allah bismillah'ı çok büyük bir alanda diyeceğiz, bunu saymıyoruz. Bilin ki bu kardeşiniz can feda durumda. 31 Mart günü şu Kordon'da diz kıra kıra biz zeybek oynamaya var mıyız? Bunu öncelikle gönülleri fethederek yapacağız" dedi.

 

'SON NEFESİMİZE KADAR İZMİR'DEYİZ'

 

Yerel seçimlere kadar İzmir'de sıkmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Zeybekci, "İzmir nerede biz oradayız. Önce İzmir, önce İzmirli. Önümüzdeki 4 ay boyunca İzmir'de sıkılmadık el, girmedik gönül, fethedilmedik gönül bırakmayacağız. Tüm ilçe, mahalle ve sokaklarımızda olacağız. Bugün sizlerle beraber bir araya geldik. Bundan sonra her gün buradayız. Son nefesimize kadar artık İzmir'deyiz. İzmir'de artık bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İzmir'de bu makus talihi değiştireceğiz. Hiç kimsenin İzmir'i kendi ideolojilerine alet etmesine müsaade etmeyeceğiz. Bundan sonra her ilçede sokakları bir bir yürüyeceğiz" diye konuştu.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.