Reklamı Geç
HABER DETAY
Polis Eşleri Derneği'nden Örnek Davranış
Polis Eşleri Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı tarafından program düzenlendi. Düzenlenen programa polis eşleri yaptıkları el işleriyle şehit, gazi ve emniyet teşkilatı mensuplarının çocuklarının üniversite eğitim gören birçok öğrenciye destek verdi.
29 Kasım 2018 - Perşembe 16:11
2956 defa okunmuş.
GÜNDEM

Antikkapı Restoran’da düzenlenen etkinliğe İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’nin eşi Aliye Denizci ev sahipliği yaptı. Programa Vali Hüseyin Aksoy’un eşi Hülya Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun eşi Behiye Karaosmanoğlu, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya’nın eşi Fatma Uzunkaya, milletvekili Fikri Işık’ın eşi Nigar Işık, Polis Eşleri Derneği Genel Başkanı Arzu Gülveren, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Saadettin Hülagü’nün eşi Ümmühan Hülagü, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz’ın eşi Dürdane Korkmaz ve çok sayıda emniyet mensubunun eşi katıldı.

 

AMACIMIZ KATKIDA BULUNMAKTIR

 

Programın açılış konuşmasını yapan Polis Eşleri Derneği Kocaeli Başkanı ve İl Emniyet Müdürü Necati Denizci’nin eşi olan Aliye Denizci, “Buraya toplanma amacımız, şehit, gazi ve halen çalışan teşkilat mensuplarımızın üniversitede okuyan çocuklarımıza katkıda bulunmaktır. Emeği geçen Vali Hüseyin Aksoy, Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

 

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ 

 

Polis eşleri Derneği Genel Başkanı Arzu Gülveren, “Polis Eşleri Derneği olarak çok güzel işler yaptık. Gittiğimiz illerde şehit ailelerimizle buluştuk. Çocuklarımızın eğitimleri için birçok faaliyet düzenledik. Biz büyük bir aileyiz. Gönülden yaptığımız tüm faaliyetleri güzel geçmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Polis Eşleri Derneği üyeleri tarafından yapılan ürünlerin satıldığı programda birçok misafir destek olmak amacıyla ürünlerden aldı. Ürünlerden elde edilen gelirler ile şehit, gazi ve teşkilat mensubu ailelerin üniversitede okuyan çocuklarına burs verilecek.

 

 

 

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.