Reklamı Geç
HABER DETAY
"Makam Derdimiz yok, Hizmet Heyecanımız Var”
Malta Mahallesi’ndeki bisiklet dağıtım töreninde konuşan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan “ makam derdimiz yok, hizmet heyecanımız var” dedi.
29 Kasım 2018 - Perşembe 13:53
1476 defa okunmuş.
GÜNDEM

Malta Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Ortaokulu’nda 200 öğrenciye bisikletleri Başkan Doğan tarafından verildi. Bisiklet dağıtım törenine İzmit Belediye Başkanı Doğan’ın yanı sıra  29 Ekim Ortaokulu Müdür Yardımcısı  Gönül Demir, öğretmenler, öğrenciler, veliler ile mahalle muhtarları katıldı.

Okul Müdür Yardımcısı Gönül Demir, Başkan Doğan’a teşekkür ettiği konuşmasında  “İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat doğan ile daha yaşanabilir İzmit için projeler devam ediyor. Bu projelerden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da övgüyle bahsetmiştir. Ne şanslıyız ki bisiklet yollarıyla dolu ve bisiklet turları düzenlenen bir şehirde yaşıyoruz” dedi.

4. sınıflara basketbol topu, 5. sınıflara bisiklet, 6. sınıflara tablet dağıtıyoruz. Milletin parasını kimseye kaptırmadan yine millet için harcıyoruz, Bu makam ve mevkilerin bir gün biteceğini biliyoruz. Bir yerde 10 yıl bizim tarzımızdaki insanlar için fazla bile. Bizim makam mevki derdimiz yok, hizmet etme heyecanımız var. Bütün derdimiz vatanımız, devletimiz, cumhuriyetimizin sonsuza dek var olmasıdır” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından öğrencilere bisikletleri teslim edildi.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.