Reklamı Geç
HABER DETAY
Petrol-İş Kurulu Antalya'da Toplandı
Petrol-İş Sendikası 28. Dönem GENEL TEMSİLCİLER KURULU, 17-18 Kasım 2018 tarihinde Antalya'da, 500'ün üzerinde üyenin katılımıyla toplandı
21 Şubat 2016 - Pazar 00:49
886 defa okunmuş.
GÜNDEM

Petrol-İş Sendikası 28. Dönem GENEL TEMSİLCİLER KURULU, 17-18 Kasım 2018 tarihinde Antalya'da, 500'ün üzerinde üyenin katılımıyla toplandı.

Petrol-İş'in merkez yöneticilerini, merkez denetim ve disiplin kurulu üyelerini; 16 şubesinin örgütlü olduğu işyerlerindeki tüm temsilcileri, şube yöneticilerini, denetim ve disiplin kurulu üyelerini bir araya getiren Genel Temsilciler Kurulu, dünya ve Türkiye'deki gelişmeleri, emeğin ve sendikal hareketin gündemini, sendikamızın örgütsel konularını değerlendirdi.

toplantıda, dünyada ve ülkemizde yaşanan siyasi, sosyal ve ekonomik gelişmeler, dünya ve Türkiye sendikal hareketinin bugünkü durumu ve atılması gereken adımlar üzerinde ayrıntılı tartışmalar yürütüldü.

Genel Temsilciler Kurulu, örgütlü olduğumuz işyerlerinde yaşanan sorunları  da gündemine alarak izlenecek politika ve stratejileri saptadı.

Sendikalaştıkları için işlerinden atılan ve altıncı ayını geride bırakan işçilerin sorunları da toplantıda ayrıntılı olarak değerlendirildi.

 
Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.