reklam
reklam
reklam
Haber
02 Haziran 2020 - Salı 16:09
 
Zeybek: '' Pandemi Süreci Hepimize Ders Olmalı''
Ak Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek Kocaeli TV canlı yayın konuğu oldu.
GÜNDEM Haberi
Zeybek: '' Pandemi Süreci Hepimize Ders Olmalı''

Zeybek Yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:
 Dünyayı etkisi altına alan bir pandemi süreci yuaşıyoruz gerçekten zor bir süreçten geçtik ancak bu süreci dünyadan daha kolay ve güzel bir şekilde atlatıyoruz . Bu süreçler bizlere ders olmalı. Sağlıktan daha önemli bir şey yok bu yaşadığımız felaketler hepimize  ders olmalı dilimizi tavrımızı buna göre belirlemeyiz.

 

TÜRKKAN ÖZÜR DİLEMELİ


Pandemi sürecinde daha çok sağlığa odaklandık. Belediyeler, bizle ve tüm halkımız bu süreci atlatma sürecine girdik ama bazı siyasi partiler polemik yaratmaya çalıştı ben bu makamı hizmet olarak görüyorum iftira ve yalan  makamı değil. Sayın Türkkan'ın açıklamasını herkes duydu ben toplumda karşılığı olduğunu düşünmüyorum. Çamur at izi kalsın ben kendisine cevap vermedim buna gerek de duymadım söylediklerinin kanıtı yok, bizlerden  özür dilemesi gerekiyor yoksa yalancı durumuna düşer ve temsil ettiği makamın ağırlığını taşımalı 

 

KAYDA DEĞER ŞİKAYET ALMADIK


Seçim döneminde vadettiğimiz bazı şeyleri erteledik pandemi dolayısıyla ama gözlemlediğimiz kadarıyla belediyelerimiz çok başarılı hizmetler yaptı. Kayda değer şikayet almadık.şehrimizde hiç bir hizmeti aksatmadık mağdur etmemek için çalıştık. Yol çalışmaları yapıldı, hayata geçirilecek büyük projelerin alt yapıları yapıldı ve yapılabilecek olanlarda hayata geçirilmiş oldu. Vatandaşlarımızdan bize gelen talepleri yerine getirdik ama ulaşamadığımız eksiğimiz olduğu yerlerde de vatandaşların bizi affetmesini istiyorum
 

GÜNDEMİMİZDE ERKEN SEÇİM YOK


Bizim gündemimizde erken seçim yok. Şuanda şu ortamda erken seçim yapacak bir durum da yok. Bu süreçte zaten hedeflerimize ulaşmamız lazım seçimle uğraşacak vaktimizde yok. Halk hizmet bekliyor , halk dünyayla yarışmak istiyor. Bizim gündemimizde erken seçim diye bir şey yok o yüzden.

 

SAHALARDA OLACAĞIZ


Biz saha insanıyız. Ben 17 yıldır AK Parti'deyim halkla bir arada olmayı seviyoruz ve başarımızın belkide şifresi budur. Sokağın nabzı da çok önemli sahadan ne yazık ki uzak kaldık 2 aydır.  Teşkilatlarımızda heyecanla bekliyor, bizde heyecanla sokağa çıkmayı bekliyoruz. Halkımızda bizi özlemiştir. Artık sosyal mesefelide olsa sahalarda olucaz.

 

VATANDAŞ DEVLETİ YANINDA HİSSETMELİ

 

Bu pandemi sürecinde öncelikle vatandaşa vereceğimiz mesaj koronavirüsün bitmediği ve vatandaşın evde kalması olucak. Biz daha çok bu süreçte istiyoruz ki vatandaşla temasa geçelim, ihtiyaçlarını karşılamak için neler yapabilirz, nasıl katkı sağlayabiliriz bunları konuşup halletmeliyiz. Vatandaşımız devletini yanında hisetmeli.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeybek:, '', Pandemi, Süreci, Hepimize, Ders, Olmalı'',
Yorumlar
Haber Yazılımı