ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 13:56
 
Zeki Aygün de Orayı Ziyaret Etti
11. Kocaeli Kitap Fuarını ziyaret eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, burada hem stantları gezdi hem de 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın konuk olduğu "Türk Siyasetinde Anılar" isimli söyleşiyi takip etti
KÜLTÜR Haberi
Zeki Aygün de Orayı Ziyaret Etti

Başkan Aygün Stantları Ziyaret Etti

Bu yıl 855 bin 815 kişiye ev sahipliği yaparak yeni bir rekora imza atan 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda birbirinden önemli yayınevleri, yazarlar ve kitapseverler kent halkıyla buluştu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Türkiye’nin ziyaretçi sayısı, etkinlik ve katılımcı açısından en büyük kitap fuarı olan Kocaeli Kitap Fuarı’nı son gününde Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün de ziyaret etti. Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşen kitap fuarına katılan Başkan Aygün, burada ilk olarak stantları gezerek, vatandaşlarla sohbet etti.

 

Bülent Arınç’ın Söyleşisine Katıldı

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, daha sonra ise Gazeteci Veyis Ateş’in moderatörlüğünde 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın konuk olduğu "Türk Siyasetinde Anılar" isimli söyleşiyi takip etti. Başkan Aygün’e katılımından dolayı teşekkür eden Arınç, “Zeki Bey gerek Kocaeli Milletvekili olarak gerekse de Hakkari bölge koordinatörü olarak çok önemli hizmetlerde bulunmuştu. İnanıyorum ki şimdi de belediye başkanı olarak Derince’ye çok önemli katkıları olacak” dedi. Başkan Aygün de güzel düşünceleri için Bülent Arınç’a teşekkür ederek, imzalı kitabını aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeki, Aygün, de, Orayı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı