reklam
reklam
Haber
06 Ağustos 2020 - Perşembe 15:14
 
Yürüyüş Yollarını Kullanan Motosikletlilere Sıkı Denetim
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, trafik polisleri ile birlikte İzmit şehir merkezindeki yürüyüş yollarına giren motosikletlerle ilgili denetim yaptı.
GÜNDEM Haberi
Yürüyüş Yollarını Kullanan Motosikletlilere Sıkı Denetim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, İzmit şehir merkezi ve Yahya Kaptan’da yürüyüş yollarına ve kentteki yayaların bulunduğu yollara girerek vatandaşlarının can güvenliğini tehlikeye atan motosikletlerle ilgili denetim yaptı. Denetimlerde bir günde yaklaşık 30 sürücüye ceza verilip ve uyarıda bulunuldu.

 

MOTOSİKLET DENETİMİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, trafik polisleri ile birlikte artan şikayetler üzerine, motosiklet sürücülerine yönelik denetim gerçekleştirdi. İzmit şehir merkezi ve Yahya Kaptan’da yaya güzergahlarına girerek vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atan motosiklet sürücülerine yönelik yapılan denetimlerde sürücülere uyarılarda bulunuldu.

 

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Plaka kayıtları alınan motosikletlilere yaya ulaşımın olduğu noktalarda motosiklet kullanmanın tehlikeli ve yasak olduğu bildirildi. Uyarılan sürücüler caddelerden uzaklaştırıldı. Yaya ulaşımı olan caddelere motosikletle girmekte ısrar eden sürücülere idari para cezası da uygulandı.

...
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yürüyüş, Yollarını, Kullanan, Motosikletlilere, Sıkı, Denetim,
Yorumlar
Haber Yazılımı