ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
03 Mart 2021 - Çarşamba 11:55
 
Yeni İlçe Emniyet Müdüründen Kocaman'a ziyaret
Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Oğuz Olgun’u makamında misafir etti.
GÜNDEM Haberi
Yeni İlçe Emniyet Müdüründen Kocaman'a ziyaret

Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Oğuz Olgun ilk ziyaretini Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a yaptı. 5 Eylül’de Kartepe İlçe Emniyet Müdürü olan Cüneyt Yaman 1.sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek Polis Başmüfettişi görevine getirildi. O tarihten itibaren vekaleten yürütülen Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Beytüşşebap İlçe Emniyet Amiri iken 2019 yılı genel atama döneminde Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürü olarak ilimize atanan ardından bir süre yurt dışında görev yapan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Oğuz Olgun getirildi.

Bu karar sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, makamında İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun’u kabul ederek yeni görevinde başarılar diledi. Yeni Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun görevine başladıktan sonra Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı makamında ziyaret etti. Tanışma ve nezaket ziyarette Başkan Kocaman “Yeni müdürümüzle Kartepemizi konuştuk. İlçemizde huzurlu ve güvenli bir yaşamın devamı için her türlü işbirliğine ve desteğe her zamanki gibi hazırız. Müdürümüze yeni görevinde başarılar ve kolaylıklar dilerim” açıklamasında bulundu. Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Olgun “Kıymetli başkanımıza ilgisi ve tüm iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Kartepemizin huzuru ve rahatı için tüm enerjimizle görevimizin başında, halkımızın yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, İlçe, Emniyet, Müdüründen, Kocaman'a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı