reklam
reklam
reklam
Haber
22 Ağustos 2019 - Perşembe 12:48
 
Yaz Spor Okullarına Görkemli Kapanış
Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen yaz spor okulları futbol branşında eğitim gören 240 öğrenci kapanış töreninde sertifikalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı
YAŞAM Haberi
Yaz Spor Okullarına Görkemli Kapanış

240 Kursiyer Yararlandı

Yaz boyunca birbirinden önemli sportif etkinliklere ev sahipliği yapan Derince’de futbol branşında eğitim gören kursiyerler için kapanış dolayısıyla bir sertifika töreni düzenlendi. Derince Belediyesi’nin Derince Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği yaz spor okulları etkinlikleri yaklaşık üç ay boyunca devam etti. Derince Belediyespor Stadı’nda uzman antrenörler eşliğinde gerçekleşen kurslardan 2005-2013 tarihli doğumlu olan öğrenciler yararlandı.

 

Bayraktar’dan Önemli Mesajlar

Yaz boyunca futbol branşında eğitim verilen spor okullarının kapanışı dolayısıyla Derince Belediyesi Halı Saha Tesisleri’nde bir tören düzenlendi.  Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar’ın da katılarak, aileleri ve sporcuları yalnız bırakmadığı kapanış töreninde, öğrencilere sertifikaları takdim edildi. Programda bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, yaz dönemi boyunca düzenlenen kurslara katılımlarından dolayı sporcuları kutlayarak, tüm öğrencilere yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi.

 

BAYRAKTAR 1-2: Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, tüm öğrencilere yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diledi.

 

BELGE 1-2-3: Derince Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen yaz spor okulları futbol branşında eğitim gören 240 öğrenci kapanış töreninde sertifikalarına kavuştu.

 

HOCALARLA: Derince Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Bayraktar, kurslarda görev alan antrenörlerle bir arada görülüyor.

 

SERTİFİKA 1-2-3: Yaz boyunca futbol branşında eğitim verilen spor okullarının kapanışı dolayısıyla Derince Belediyesi Halı Saha Tesisleri’nde bir tören düzenlendi. 

 

TOPLU 1-2-3: Derince Belediyesi’nin Derince Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği yaz spor okulları etkinliklerinin sonunda toplu fotoğraf çektirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaz, Spor, Okullarına, Görkemli, Kapanış,
Yorumlar
Haber Yazılımı