reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
19 Şubat 2020 - Çarşamba 10:08
 
Yaşlı Çiftin Hayvanları Neden Telef Oldu?
Gölcük Yukarı Değirmendere Dik Sokak'ta ikamet eden Aydın ve Halil Şahin çiftinin 2 inek ve 1 atı bilinmeyen bir nedenle telef oldu.
ASAYİŞ Haberi
Yaşlı Çiftin Hayvanları Neden Telef Oldu?

Gölcük Yukarı Değirmendere Dik Sokak'ta ikamet eden Aydın ve Halil Şahin çiftinin 2 inek ve 1 atı bilinmeyen bir nedenle telef oldu.  Sabah saatlerinde ahıra giden Aydın Şahin ahırın kapısının açık olduğunu fark edince şüphelendi. Ahıra giren Şahin ahırda bulunan  üç inekten ikisinin telef olduğunu gördü. Ahırın farklı bir bölgesinde bulunan atı kontrol etmek için giden Şahin, atın da telef olduğunu gördü. 

Olay yeri inceleme için Tarım Müdürlüğü'nden de ekipler geldi ve  hayvanların neden öldüğüne dair çalışmalar yapıldı. Yaşanan ölümün iğne ile zehirleme üzerinde durulurken Şahin çiftinin damadı Çetin Şöhretli konu ile ilgili yapılan araştırmaların tamamlanmasının ardından  gerekli mercilere şikayetlerin yapılacağını söyledi. 

Yaşanan olayın yem ya da su zehirlenmesi olmadığı kanısı üzerinde durulurken birilerinin kasıtlı olarak hayvanları ' iğne' kullanarak telef ettiği iddia edildi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaşlı, Çiftin, Hayvanları, Neden, Telef, Oldu?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı