reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
08 Eylül 2019 - Pazar 15:11
 
Yakup Eren ve Yavuz Ekrem Erkekliğe Adım Attı
Özcan ve Duygu Aygün çiftinin oğulları Yakup Eren ve Yavuz Kerem erkekliğe ilk adımını attı.Seka park alanında gerçekleşen sünet düğününe Ülke protokolü ve kent protokolü deyim yerinde ise akın etti.
GÜNDEM Haberi
Yakup Eren ve Yavuz Ekrem Erkekliğe Adım Attı

Gerçekleşen Sünnet Düğünüğne Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İstanbul Konsolosu Fahri Yönlüer,Ak Parti Grup Bakan Vekili Mehmet Muş,Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan,Kocaeli Millet Vekili Mehmet Akif Yılmaz,Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın,Ak parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş,Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü,Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney,Kocaeli Tv Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Tüysüz,Atılımcı iş adamları derneği Başkanı Yasin Akyol,,  İş Adamı Oğuzhan Keleş ve davetliler katıldı. Adalet bakanı danışmanı  Özcan Aygün mutluluğunu Kocaeli TV mikrofonlarına anlattı. Ayrıca Atılımcı İş Adamları Derneği Başkanı Yasin akyol da duygularını mikrofonlarımıza aktardı ve katılan herkese teşekkür ederek sünnet olan Eren ve Keremin ileriki yaşlarında da mutluluklarını görmeyi diledi.

 

Bzilerde Kocaeli Tv Ailesi olarak Eren ve Kerem e Allahtan sağlık diliyor Ayugün ailesini bu mutlu günlerinde tebrik ediyoruz.

 

 

Kaynak: Editör: Burak TURAN
Etiketler: Yakup, Eren, ve, Yavuz, Ekrem, Erkekliğe, Adım, Attı,
Yorumlar
Haber Yazılımı