reklam
reklam
Haber
13 Ağustos 2019 - Salı 10:37
 
Yağmur Geliyor!
Bugün kavurucu sıcağın etkisi altına giren Kocaeli, ilerleyen günlerde gök gürültülü sağanak yağmurun etkisi altına giriyor… Yağmur ile birlikte sıcaklık düşecek.
GÜNDEM Haberi
Yağmur Geliyor!

Kocaeli’de uzun bir süredir etkili olan güneşli ve sıcak hava, bugün en üst seviyelerde seyrediyor. Sıcaklık bugün saat 12.00- 15.00 arasında 35 dereceyi bulacak. 12.00-18.00 saatleri arasında rüzgar etkili olacak. Sonrasında sıcaklık yavaş yavaş düşece ve ardından gök gürültülü sağanak yağmur görülecek. 

Kocaeli, bugün rüzgarlı ve güneşli havanın etkisi altında. Sıcaklık en düşük 21, en yüksek 34 derece. 

Bayramın 4. günü yani yarın (14 Ağustos Çarşamba), hava az bulutlu ve güneşli, sıcaklık en düşük 20, en yüksek 33 derece olacak. 

15 Ağustos Perşembe günü de hava az bulutlu ve güneşli. Sıcaklık en düşük 21, en yüksek 30 derece seviyesinde seyredecek. 

16 Ağustos Cuma günü, güneş, yerini gök gürültülü sağanak yağışa bırakacak. En düşük sıcaklık 19, en yüksek sıcaklık 30 derece olarak hissedilecek. 

17 Ağustos Cumartesi günü de yağmur aynı seviyede devam edecek. En düşük sıcaklık 20, en yüksek sıcaklık 28 derece olacak Orta vadeli tahminlere baktığımızda ise 18 Ağustos Pazar ve 19 Ağustos Pazartesi günü havanın güneşli olduğu görülüyor

Kocaelililer, 16 Ağustos Cuma gününe kadar, Kandıra ve Karamürsel sahillerinin tadını çıkaracak. Sonrasında yağmur ile bu key 2 günlüğüne ertelenecek. Pazar günü, güneşlin tadını tekrar deniz keyfi ile çıkarabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yağmur, Geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı