reklam
reklam
reklam
Haber
18 Kasım 2019 - Pazartesi 11:37
 
Vekil Emine Zeybek Vatandaşları Dinledi
Ak Parti’nin Kocaeli siyasetinde başlattığı milletvekillerinin halk günü uygulaması Emine Zeybek ile yeniden başladı. Ayda bir milletvekilinin parti binasında vatandaşı dinlemesi bekleniyor. AK Parti il binasında düzenlenen ‘Halk Günü’ uygulaması kapsamında halkın öneri ve taleplerini dinleyen AK Parti Milletvekili Emine Zeybek, “AK Parti sürekli halkın içinde olması gereken bir parti, oluyoruz da” dedi
SİYASET Haberi
Vekil Emine Zeybek Vatandaşları Dinledi

HER HAFTA SAHADAYIM!

Ak Parti Milletvekili Emine Zeybek, AK Parti teşkilatlarında gerçekleştirilen ‘Nöbetçi Vekil’ uygulamasının bir benzeri olarak ‘Halk Günü’nü başlattı. Halk Günü ile ilgili konuşan Milletvekili Emine Zeybek, “Partimiz bunu geçen dönem de yapıyordu. Ben zaman buldukça yapacağım bu buluşmayı. Yaklaşık 1,5 sene oldu vekil olalı; her hafta sahadayım ama buna rağmen mesajlar geliyor. Diyorlar ki ‘Bir 10 dakika, 5 dakika görüşelim.’ Biz 12 ilçede programlar yapıyoruz herkese yetişmeye çalışıyoruz ama mümkün değil, 24 saatinizi ayırsanız yine yetmiyor. Ancak şimdi başlayabildik” dedi.

“EVDE OTURSAM, VATANDAŞ HAKLI”

Zeybek, “En son böyle bir konsept yapmak istedim. Bunu ayda 1 yapmayı düşünüyorum. Ankara’da da yoğun programlarımız oluyor. 3 gün şehirde, 3 gün Ankara’da inanın eve uğramıyorum ama buna rağmen yetişemiyoruz. Bu şekilde yapılabildiğimiz kadar yapacağız. AK Parti sürekli halkın içinde olması gereken bir parti, oluyoruz da. Son zamanlarda vatandaştan yoğun talep gelince böyle bir şey yapmayı düşündük. Evde otursam haklı vatandaş diyeceğim ama sürekli görüşmeler içerisindeyiz. Ailem de görüşmek istiyor ama onlara da artık ‘Artık herkes aile’ diyorum. Daha önce de yapılıyordu ancak üst üste seçimler geldi. Ancak şimdi başlayabildik. Ayda 1 kere böyle vatandaşla buluşalım diye düşündük. Diğer vekillerimiz de zannediyorum devam ederler” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vekil, Emine, Zeybek, Vatandaşları, Dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı