300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
19 Aralık 2018 - Çarşamba 16:30
 
Vatandaşımızın Rızası Olmadan Bir Çivi Bile Çaktırmayacağız
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Veliahmet ve Hacıhızır mahallelerinde tespit edilen riskli alanlarda yapılması planlanan kentsel dönüşüm hakkında basın açıklaması yaptı
GÜNDEM Haberi
Vatandaşımızın Rızası Olmadan Bir Çivi Bile Çaktırmayacağız

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “17 Ağustos 1999 tarihinde ilimizde yaşadığımız deprem felaketi sonrası, pek çok yapı hasar görmüştür. Deprem, ilimiz için bir gerçektir. Bu gerçekle yaşamak ve tedbir almak zorundayız” şeklinde konuştu.

 

DEPREMLER İÇİN ÖNLEMLERİMİZİ ALIYORUZ


“Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak olası yaşanabilecek depremler için önlemlerimizi alıyoruz” diye belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Erenler, Cedit ve Topçular mahallelerinin kesiştiği bölgedeki Erenler-Cedit Konutları da Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği en önemli kentsel dönüşüm projeleri arasında yerini almıştır” dedi.

 

“KENTSEL DÖNÜŞÜM İHTİYAÇTIR”


Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “İzmit Veliahmet ve Hacıhızır mahallelerinde riskli alan olarak belirlenen yerlerde yaşayan vatandaşlarımızın rızası olmadan bir çivi bile çaktırmayacağız. Vatandaşımız istemiyorsa zorla mutluluk enjeksiyonu yapmaya kimsenin hakkı yoktur. Sonuna kadar vatandaşımızın yanındayız” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vatandaşımızın, Rızası, Olmadan, Bir, Çivi, Bile, Çaktırmayacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı