reklam
reklam
reklam
Haber
05 Haziran 2020 - Cuma 16:42
 
''Vatandaş Neredeydiniz Diyemeyecek''
Kocaeli MHP İl Başkanı Aydın Ünlü Kocaeli TV canlı yayınında Hakan Katırcı'nın sorularını yanıtladı. Ünlü gündeme dair açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
''Vatandaş Neredeydiniz Diyemeyecek''

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı açıklamda şunları söyledi:


''MHP Kocaeli teşkilatı olarak virüs başlar başlamaz Türkiye'de tedbirler alınır alınmaz, bizler de kriz masamızı oluşturduk ve o günlerde 65 yaş üstüne yardım kampanyası yapan, vatandaşlara ulaşan bir hareket partisi olarak vatandaşı düşünerek hareket ettik.Kocaeli geneline bakınca salgınla ilgili şikayet almayan bir hareket partisi olduk. Kimse şikayette de bulunmadı. 

 

Normalleşmenin başladığı 1 Haziran itibariyle esnafımızı ziyeret ettik. İnanıyorum ki Kurban Bayramı'nda bir birimize sarılarak geçireceğiz. Devlet vatandaşına sahip çıkıyor.

 

Hastalar iyileşiyor ve vaka sayıları azalıyor biz Türkiye Cumhuriyeti devleti olarak örnek bir ülkeyiz. Dünya Sağlık Örgütü'de Türkiye'yi örnek gösterdi. Özellikle sağlık sektöründe çalışanlar ben işe gitmiyorum demedi,herkes işine gitti vatandaş devletini dinledi. 

 

''ÖNDER BİR KOCAELİ OLACAĞIZ''

 E-devlet kullanamayan vatandaşlara kaykamakamlarımızla yardımcı olduk. Erzak gitmeyen vatandaş bizi aradığında bu erzakların ulaşmasını sağladık. Biz MHP olarak vatandaşın yayındaydık, hiç bir vatandaş ''Neredeydiniz? Yanımızda yoktunuz...'' Diyemeyecektir. bu süreci başarılı olarak atlattığımıza inanıyorum.bundan sonra kendi önlemlerimizi alarak, sosyal mesafeye uyarak önder bir Kocaeli olacağız.

 

KOCAELİ'DE BELEDİYELER SINAVI GEÇTİ

Belediyelerin yaptığı çalışmalara bakınca burada büyük çatı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi. Vatandaşa hizmet anlamında büyükşehir ve ilçe belediyeler büyük bir sınav vermişlerdir. Esnaf arkadaşlarımızın kira, elektrik, gıda yardımı yapan bir yapıya baktığımızda Kocaeli teşkilatı ve belediyeleri sınavı geçmiştir.

 

MUHALEFETİN TEŞEKKÜR ETMESİ LAZIM

insanların evde kaldığı günlerde yapılamayan yolları yapan kavşaklara kadar bunu fırsata çeviren bir belediye başkanlığı var. Muhalefetin çıkıp teşekkür etmesi lazım ama tabi teşekkür etmiyorlar. YHT durmuyor diye feryat ettiler şuan geçeçek ve teşekkür etmediler. Onlar açık arayan ve açık bulup bunu siyaset yapalım diyen kişiler, bu fırsatı bulamayacaklar.  Devlet kendisine hainlik yaptırmayacak.

TC'de herkes huzur içinde, ekonomik sıkıntı var ama bunlarda geçecek vatandaşa ekonomik destek kredisi de veriliyor. Herkes evini, arabasını alabiliyor. Herkes devletinin yanında olmak zorundadır. 

 

ŞUANKİ KONJONKTÜRÜNDE BU MÜMKÜN DEĞİL


Devletin yanında olmayan muhalefet olduğu sürece bizim masamıza oturamazlar. Konjonktüründe  zaten buna müsait değil. Önümüzdeki günlerde bir il masası kurulur mu kurulumaz mı bilmiyoruz ama şuan ki şartlar buna müsait değil. Kimsenin yaptığı yanında kalmıyor. Benmde yanlışım olursa benide alırlar tutuklarlar. Bu devlete kötülük yaptıysan cezasını ödersin.  Şuan bir çok yeni parti kuruluyor buna bende sıcak bakmıyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''Vatandaş, Neredeydiniz, Diyemeyecek'',
Yorumlar
Haber Yazılımı