reklam
reklam
Haber
22 Ocak 2020 - Çarşamba 11:21
 
Vali Aksoy Şehir Hastanesi’nin Yol Çalışmalarını İnceledi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kamu - Özel sektör iş birliği ile yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi inşaatının bağlantı yollarını inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
GÜNDEM Haberi
Vali Aksoy Şehir Hastanesi’nin Yol Çalışmalarını İnceledi

Karayolları 1. Bölge Müdürü Turgay Çolak, Vali Aksoy’a Şehir Hastanesine ulaşımda kullanılacak güzergâhlar ile yapımı devam eden kavşak ve bağlantı yolları hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarında incelemelerde bulunan ve Karayolları 1. Bölge Müdürü Tugay Çolak’tan aldığı bilgiler sonucu Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu açıklamalarda ise; “Kocaeli Şehir Hastanesi bağlantı yollarının ihalesi Karayolları Bölge Müdürlüğümüzce yapıldı ve inşaatına başlandı. Bugün de Karayolları Bölge Müdürümüzle beraber yerinde inceleme yaparak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldık.

Şehir hastanemiz halkımıza hizmet vermeye başladığında; trafiğinin rahatlaması için yapılacak kavşak inşaatları ve bağlantı yolları ile halkın rahat bir şekilde hastaneye ulaşımı sağlanmış olacak. Yaklaşık 200 milyona mal olacağı değerlendirilen bu kavşak inşaatı da şehir hastanemiz için önemli bir çalışma. Temennimiz bu yılsonuna kadar da yolun tamamlanarak, hastane ile birlikte halkımıza hizmet verecek konuma gelmesidir. Emeği geçen karayolları teşkilatımıza teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bölgemize hayırlı olmasını, şifa sunmasını diledi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aksoy, Şehir, Hastanesi’nin, Yol, Çalışmalarını, İnceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı