reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
26 Temmuz 2019 - Cuma 15:03
 
Vali Aksoy; "Polis sayımız arzu ettiğimiz noktada değil!"
Kocaeli’nin güvenli bir şehir olduğunu belirten ve ilimizdeki asayiş çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Vali Aksoy, “Polis sayımız arzu ettiğimiz noktada değil” dedi.
GÜNDEM Haberi
Vali Aksoy;

Bugün  Kocaeli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Akçaalan’ın sunduğu Ters Köşe programına konuk olan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli'nin güvenliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Polis sayımız arzu ettiğimiz noktada değil” dedi.

POLİS SAYISI ARZU ETTİĞİMİZ NOKTADA DEĞİL

“Kocaeli güvenli bir şehir. Kocaeli gibi büyükşehir statüsünde olan illerde ne kadar tedbir alırsanız alın bazı asayiş olayları mutlaka olur. Kocaeli’ye bu boyutuyla baktığımızda Türkiye’nin huzurlu kentlerinden birisidir. Hiç yoktur da diyemeyiz ve güvenlik birimlerimiz bu konuda büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Polis sayımız arzu ettiğimiz noktada değil. İçişleri Bakanımız her tayin döneminde daha fazla polis vermek süratiyle eksikliğimizi gidermek yönünde talimatlarıyla büyük bir destek sağladı. Her yıl biraz daha güçleniyoruz. Polis teşkilatımız ve jandarma teşkilatımız özveriyle çalışmalarını sürdürüyorlar."

KOCAELİ TÜRKİYE'NİN ÖNEMLİ BİR ŞEHRİ

"Kocaeli’nin daha da huzurlu bir kent olabilmesi için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Kocaeli Türkiye’nin önemli bir şehri, sanayi şehri bunun da ötesinde Asya ile Avrupa’nın buluştuğu transit geçişlerin olduğu hassasiyetlerin oluştuğu bir kent. Buna rağmen arkadaşlarımız büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürüyor. 3 bin 500 civarında polisimiz var, 430 civarında da bekçi alımı yapıldı. Bekçilerimiz de bu anlamda güvenlik birimlerimize ciddi anlamda destek veriyor.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Aksoy;, "Polis, sayımız, arzu, ettiğimiz, noktada, değil!",
Yorumlar
Haber Yazılımı