reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
24 Aralık 2019 - Salı 13:32
 
Ünlü 'Video Operasyonu Ahlaksızlıktır Şerefsizliktir'
MHP İl Aydın Ünlü MHP İl Binasında gündeme yönelik açıklamalarda bulundu. 'Gizli kamera çekimleri ve üzerinde oynanmış kayıtlar üzerinden bir toplumun, bir hareketin veya siyasi bir partinin karalanması; ahlaksızlıktır, hadsizliktir, şerefsizliktir.'
GÜNDEM Haberi
Ünlü 'Video Operasyonu Ahlaksızlıktır Şerefsizliktir'

MHP İl Aydın Ünlü MHP İl Binasında  haftalık olağan basın toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.  Gündeme yönelik açıklamalarda bulunan Ünlü'nün toplantısı Kocaeli TV ekranlarından canlı yayınlandı.

MHP İl Başkanı gerçekleştirdiği basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

MHP Kocaeli il Teşkilatı olarak çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir.

Değerli Arkadaşlar hepinizin malumu üzere bu kentte siyasi partiler içinde en uzun İl başkanlığı yapan bir kardeşinizim.
Ülke olarak da, kent olarak da çok önemli süreçlerden geçtik, sancılı süreçleri atlattık.
Bu süreçlerde duruşumuzu hiç bozmadık, ilkelerimizden ödün vermedik. Yola çıktıklarımızı yolda bulduklarımızla değiştirmedik.
Bazıları kişisel hevesler uğruna bize ve hareketimize zarar vererek başka yollarda kendilerine yer açacaklarını sandılar Ve bugün siyaseten yoklar ya da yok hükmündeler.
 
Bugün; Teşkilat olarak en uyumlu ve sinerjisi en yüksek dönemi yakaladığımızı düşünüyorum.
 
Ve şimdi; Bu kentin en dinamik teşkilatı olarak bir kez daha yoğun bir çalışma dönemine girmiş bulunuyoruz.
 
Biz, sen- ben kavgalarını aşmış, dışardaki parazit seslerden etkilenmeyen bir teşkilatız.
 
Bizim tarafımız sonuna kadar Türkiye Cumhuriyeti'dir. İhanet, melanet ve rezaletin kuşattığı bir ortamda daha fazla sahaya sarılacağımız çok net olarak bilinmelidir. Bizim siyasetimiz ilkelidir, iradelidir.
 
Allah’a şükürler olsun biriz, beraberiz, hep birlikte güçlüyüz. Düşmemizi bekleyenlerin, birbirimize girmemizi projelendirenlerin melanet oyunlarını bozacak gürbüzlükte olduğumuz bir kez daha anlaşılmıştır.
Mesuliyeti altında olduğumuz yük, kürsülerdeki hamasi konuşmalara, sosyal medya mecralarının kastına muhattap edilemeyecek kadar ağırdır ve büyüktür.
 
Bu yük, Birbirini Allah için sevmeyi, yanlış yaptığı zaman özür dileyebilmeyi bilenlerin, ülkücü kardeşliğin muhtevasının ancak İslam kardeşliğinden geçtiğini bilenlerin kaldırabileceği bir yüktür.
 
Bu hareket; Hiçbir hakikati günübirlik heveslerine alet etmeyen milliyetçi hareketin mensuplarının omuzlarında bugünlere geldi, Bu hareket zafiyet alanları içerisinde bu günlere gelmedi.
Milliyetçi Hareket; İslam davasını ve ülkesinin bölünmez bütünlüğünü koruma uğruna hayatlarından vazgeçip, şehit olanların sırtında bugünlere geldi, Bu hareket, Önce ülkem sonra partim diyenlerin sırtında bugünlere geldi.
 
Ve bugün geldiğimiz noktada; Rahmetli başbuğumuzun izinde, Ve Yanılmayan liderimizin yanındayız.
Biz liderimizin düşmana fırlattığı okun tam ucundayız. Ve O’nun Neferi, Askeri, Evladıyız... Herkes bilmelidir ki; Biz İnandığımızı yapıyoruz.. İnanmış her ülkücüyü de çok seviyoruz...
Değerli arkadaşlar; Fetö belasının azami derecede ülkemizin başına musallat olduğu günden itibaren, hain darbe girişiminden sonra ihdas edilen Cumhur İttifakı sürecinde ;
 
Ülkücüler DEVLETİN VE TÜRKLÜĞÜN BEKASI için vazifelerini PAZARLIKSIZ,EKSİKSİZ VE FİRESİZ yerine getirmiştir.
 
Liderimiz söz vermiş Bizlerde Kocaeli teşkilatı olarak O’nun sözünün ardında dimdik durduk.
Bugün alnımız ak ve başımız dik çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.
 
Şimdi kucaklaşma; Geleceğe yürümek vaktidir! Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da; Siyasi kıblemizin, Siyasi rengimizin, Siyasi tercihimizin, Siyasi önceliğimizin, Dün olduğu gibi bugün de DEVLET olacağından kimsenin endişesi olmasın.
 
Değerli arkadaşlar, İşimiz çok, gündemimiz yoğun. Tüm bu çalışmalarımızı sürdürürken milletle olan bağımızı kesmeyeceğiz, suni gündemlerle oyalanmayacağız ve işimize bakacağız.
Kaos algısı yaratmaya çalışanlar, millet nazarında daha da küçülecek, tezgahlarını kapatmak zorunda kalacaklardır.
Biz de kendi adımıza Kocaeli’de tezgah açmaya çalışan siyasi virüslere asla prim vermeyeceğiz.
Bu maksatla Cumhur İttifakı’nın zayıflamasına, zaafa düşmesine hiçbir şart altında izin vermeyeceğiz.
Bu süreçte çaresiz kalan birilerinin çirkin yollara tevessül etmesi bizim zaten beklediğimiz bir şeydi. Bu tip şeyler artık bizim normalimizdir.
İftiralar olacak, sözlerimiz saptırılacak, başta şahsım olmak üzere pek çok arkadaşımız üzerinden davamıza zarar verme çalışmaları daha da artacaktır.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tip beyhude karalama gayretleri bizi çıktığımız yoldan geri döndürmeyecektir.
Değerli arkadaşlar; İnanç büyük güçtür. Her şeye can veren odur. Bir insan ya da bir millet bir kez inanmaya başladı mı, çabucak büyür, yükselir, yükseltir. Yenilmez güç olur. İnançlı Türk milleti yenilmez.
 
Türkiye eğilmez güçtür.
İşte bizim düşüncelerimiz ve duruşumuz tam olarak budur.
Biz aritmetik hesaplar üzerinden siyaset yapan bir parti değiliz. Bizim için önemli olan Türk’ün ve Türkiye’nin geleceğidir. Biz her hamlemizde, müstakil irademizle bunu referans alırız.
İşte bu gerekçelerle Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı sonuna kadar destekliyoruz.
 
Yakın zamanda Kocaeli’de ‘Biz bu filmi daha önce gördük’ dedirten bildik senaryolar sahneye koyanların bugün panik içerisinde olduklarını görüyoruz.
Kafasını kuma gömerek görünmez olduğunu zannedenler çok da uzak olmayan bir zamanda adaletin önünde hesap vereceklerdir.
 
İbretle takip ettiğimiz bu süreçte; Şahsım ve dava arkadaşlarım üzerinden geçmişi şan ve şerefle dolu olan partimizi FETÖ usulü yöntemlerle yıpratmaya çalışan kirli odakların sahneye koyduğu oyun her zamanki gibi tutmamıştır.
 
Gizli kamera çekimleri ve üzerinde oynanmış kayıtlar üzerinden bir toplumun, bir hareketin veya siyasi bir partinin karalanması; ahlaksızlıktır, hadsizliktir, şerefsizliktir.
 
Bu operasyonun başarılı olacağı zannına kapılarak, farklı hesaplar içine giren ve farklı şantajlara tevessül edenlerde bizim ajandamıza girmiştir.
 
MHP, bugünlere kirli oyunları bozarak, alçakça tezgâhları dağıtarak gelmiştir.
 
Dün nasıl olduysa bugün de aynı kirli oyunların sergilendiği bir dönemde dimdik duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz.
İp’in ucunu kirli odaklara teslim edenler, MHP Kocaeli teşkilatının sahadaki ezici üstünlüğü ve başarısının bir kez daha altında kalmışlardır.
 
Amaçları MHP ve onun saygın mensupları hakkında kamuoyunda soru işaretleri oluşturmak, aleyhte algı yaratmak ve bu sayede Cumhur İttifakı'nın millet nezdindeki yüksek itibarını zedelemektir.
Kendi seviyesizliklerini ortaya koyan, ismini anmaya bile değmeyecek sosyal medya kabadayılarının ve sözde gazetecilerin içine yuvarlandıkları perişanlık ortadadır.
 
Bu gibiler, FETÖ desteğiyle MHP’de yuvalanmaya çalışan, ancak camiamızın bünyesini kirletmemeleri için temize havale edilerek tarlalara süpürülen kifayetsiz muhterisler güruhunun devamı mahiyetindeki ipsiz sapsızlardır.
 
Bu FETÖ usulü hokkabazlık ve madrabazlıkları millet yutmaz ve yutmayacaktır.
Bu kumpasların, ekmeklerine yağ süreceğini sanıp ellerini ovuşturanlar; bir kez daha sükutu hayale uğramıştır.
Şimdi onlar için per perişan bir vaziyette yargı önünde hesap verme vaktidir.
 
Yanlış hesap güçlü teşkilatlarımızdan geri dönmüştür.
 
Bundan sonra; Hassasiyetlerimizi kaşımaya tevessül eden, itibar suikastçiliğine yeltenen görevli ajanlara, siyasi tükenmişlere karşı en üst düzeyde uyanık olunacak, dikkat edilecektir.
 
Sosyal medya kanalıyla haysiyet cellatlığına soyunan, fitne üreten, partimiz ve dava arkadaşlarımızla ilgili dedikodu servis eden kirli çevrelerin, nefsine yenik düşmüş ahlaksız kişilerin emel ve eylemlerine ihtimam ve itibar edilmeyecektir.
Bizi bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada işimizi yaparken göreceksiniz.
 
Katılımınız için hepinize teşekkür ediyorum." 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, 'Video, Operasyonu, Ahlaksızlıktır, Şerefsizliktir',
Yorumlar
Haber Yazılımı