reklam
reklam
reklam
Haber
20 Kasım 2019 - Çarşamba 10:41
 
Ünlü ' Tarhan Danışman Kadrosunu Değiştirmeli '
MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasını gerçekleştirdi. Başkan Ünlü gerçekleştirdiği toplantıda CHP Milletvekili Tahsin Tarhan'a yüklendi.
SİYASET Haberi
Ünlü ' Tarhan Danışman Kadrosunu Değiştirmeli '

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü gerçekleştirdiği basın açıklamasında  ilk olarak EYT konusuna değindi

" EYT mağduriyeti anayasal bir haktır. Türkiye Ekonomisi kendini iyice düzelttiğinde EYT mağduru arkadaşların sorunları çözülecektir. Yeter ki provokasyon yapılmasın. Provokasyon yapılmadan emek mücadelelelerini sürdürmeleri isabetli olacaktır. " dedi. 

Başkan Ünlü daha sonra CHP Milletvekili Tahsin Tarhan'a yüklendi: 

" Vekil Tarhan tribüne oynamıştır. Ancak tribün çökmüştür. Golf aracının, İSU telefonlarının ne olduğunu, metro projesinin ne olduğunu belgeleriyle kanıtlayan Tahir Büyükakın CHP'li  vekile golü atmıştır. Büyükakın, " Siz hep ben tek" diyerek de tüm sorumluluğu üzerine almıştır. Tahir Büyükakın'ın yaptıklarını sadece söylemde değil eylemde de destekliyoruz " dedi. 

 Tahsin Tarhan'ın Büyükakın'ın deve kuşu demesini de değerlendiren Ünlü, Tarhan'da danışman kadrosunu değiştirmeli. Tarhan gelip önüne uzatılan kağıdı okursa yanlış söylemlere girerdi. Tarhan çıkıp özür dilemeliydi. Yanlış bir bilgi beyan etti. Tüm kamuoyundan özür dilemeli. Sanırım Tarhan'ın bir golf zevki vvar. Ben o arabaları görünce bir çöp arabası diyorum. o hemen anlıyor golf aracı olduğunu " ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlü, ', Tarhan, Danışman, Kadrosunu, Değiştirmeli, ', , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı