reklam
reklam
Haber
09 Kasım 2019 - Cumartesi 09:05
 
Ünlü'den CHP'ye Zehirli Ispanak Benzetmesi
“Vatandaş yıllarca vitamin almak için ıspanak yedi. Ama ıspanak artık zehirli. İşte bu zehirli ıspanak CHP’dir.” MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bu sözlerle CHP zihniyetini zehirli ıspanağa benzetti.
SİYASET Haberi
Ünlü'den CHP'ye Zehirli Ispanak Benzetmesi

 

MHP İl Yönetimi Tramvay Cafe ’de gerçekleştirilen programda ilimizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları’nın (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Programa MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yanı sıra, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, TÜRKAV Gebze Şube Başkanı Ozan Özocak, Türk İmar Sen  Kocaeli Şube Başkanı Kürşad Karadeli, Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, Türk Yerel Sen Kocaeli Şube Başkanı Özcan Karabulut, MHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ertan Peker, TÜRKAV Üyesi Ozan Coşkun, TÜRKAV Üyesi Ali Osman Dursun ve Türk Büro Sen Üyesi Aykut Burak Çetinkaya katıldı.

 

ARKADAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ


Programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü  önce MHP’nin çalışmalarından bahsetti. Ünlü“MHP Kocaeli teşkilatları olarak aylık STK toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bizler sahada olan bir siyasi partiyiz. Aylık programlarımızı icra ediyoruz. Bugün Kocaeli teşkilatları olarak STK’larımızı önemsiyoruz. Sendika üyelerimizi de önemsiyoruz. STK başkanlarımız kendi üyeleriyle ilgili olarak rapor verdiler. Bu raporlar neticesinde ehil arkadaşlarımızın kadrolaşması adına elimizden geleni yapıyoruz. Bürokrasideki arkadaşlarımızın yanındayız” dedi.

 

“ CHP ZİHNİYETİ DE AYNI"


MHP İl Başkanı Aydın Ünlü daha sonra CHP’ye yönelik eleştirilerde bulundu. Ünlü,CHP zihniyetini zehirli ıspanağa benzetti.

 

“Bizim şikayetçi olduğumuz şey CHP zihniyeti. Ülke gündeminde zehirli ıspanak var. Ispanak zehir veriyor artık. Yıllarca faydalı olur diye insanlara ıspanak yedirdiler. CHP zihniyeti de aynı. Bugün PKK’ya terör örgütü diyemeyen zihniyete sahip bir zihniyetten insanlar kaçacaktır. CHP’nin şu anki zihniyetine insanların ihtiyacı yok. Biz STK’larımızla vatandaşın derdini dinleyen ve onlara çözüm üreten bir parti olmaya devam edeceğiz. MHP olarak biz STK temsilcilerimize güveniyoruz” 

Kaynak: Editör: Gülcihan Bilgili
Etiketler: Ünlü'den, CHP'ye, Zehirli, Ispanak, Benzetmesi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı