reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
30 Temmuz 2019 - Salı 15:39
 
Ülkücülere Kadrolaşma Verilecek Mi?
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ellibeş, bayramdan sonra ülkücülerin belediyelerde kadro istemeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ellibeş, “Şu anda özellikle belediyelerimizin içinde bulunduğu durumlarda yenden istihdam söz konusu olduğunda ona göre hareket ederiz. Bir sıkıntı yok” dedi.
SİYASET Haberi
Ülkücülere Kadrolaşma Verilecek Mi?

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarete AK Parti ve MHP İl yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Ziyarette AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ülkücülerin bayramdan sonra belediyelerde kadro istemeleri konusunda, “Şu anda özellikle belediyelerimizin içinde bulunduğu durumlarda yeniden istihdam söz konusu olduğunda ona göre hareket ederiz. Bir sıkıntı yok” dedi

 

BİZE GÜÇ VE DESTEK VERDİLER

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Benim il başkanı olarak görevlendirilmemden sonra değerli Aydın bey ve heyeti bizleri ziyaret ettiler. Bizlere güç ve destek verdiler. Bizde bugün iade-i ziyaret anlamında Aydın başkanımıza ziyarette bulunuyoruz. Cumhur İttifakı’nın en güçlü sürdürüldüğü il Kocaeli. Bundan sonra da memleket sevdamız uğruna kalplerimiz ortak atışı devam edecek.

ELLİBEŞ ABİ KONUMUNDA

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli’de 17 yıldır tek başına iktidarda olan bir partinin il başkanı olan Mehmet Ellibeş’e büyük yük düştüğünü biliyoruz. Abi konumunda olan Mehmet Ellibeş’in il başkanı olması ilimiz için bir kazanımdır. Mehmet Ellibeş ile bizim ekibimiz Cumhur İttifakı’nın daha da güçlenmesi adına çalışacağız” dedi.

 

BİRİLERİNİ HUZURSUZ ETMEYE DEVAM

Birlikteliğimiz birilerini rahatsız etmeye devam edecek diyen Ünlü, “Birilerini huzursuz etmeye devam edeceğiz. Dedikodu yapacaklar ama ne yaparlarsa yapsınlar bizler elimizden geleni yapacağız. Cumhur İttifakına sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu ziyaretler anlam ifade ediyor. Biz Kocaeli’de yaşayan herkesin haklarını korumaya devam edeceğiz” diye konuştu

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, "Ülkücülerin ilçe belediyelerinde işe alımlarıyla ilgili süreci takip ediyor musunuz? Bayramdan sonra ülkücüler, AK Partili belediyelerde çalışma imkanı bulabilecek mi?" sorusunu cevapladı.

 

ARZ  TALEP

Ellibeş, konuyla ilgili, "İstihdam anlamında ortak çalışmalarımız devam ediyor. Arz talep kapsamında bu yaklaşımı sergileyeceğiz. Kamu kurumlarımızda ihtiyaç olması halinde değerlendirmelerimizi yapacağız. Bu yönde bir sıkıntımız yok" dedi.

 

BİZ BİR AİLEYİZ

Ellibeş, Fikri Işık hakkındaki iddialarla ilgili de konuştu. Ellibeş , "Fikri Bey'le ilgili yazılar çıkıyor. Fikri Bey bunların gerçeği yansıtmadığını da ifade etti. Bunlar dedikodudur. Biz güçlü bir aileyiz. Partimizi bölüp parçalama düşüncesinde olanlar bu hedeflerine ulaşamayacaktır" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ülkücülere, Kadrolaşma, Verilecek, Mi?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı