ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
07 Ekim 2019 - Pazartesi 10:32
 
Twitter Halkı #TiktokYasaklansın İstiyor
Önce internetle ve daha sonra da akıllı telefonlarla birlikte yükselişe geçen sosyal medya uygulamalarından biri de son dönemin popüler uygulaması olan Tik Tok. Twitter kullanıcıları oluşturdukları hasthag ile Tik Tok’un kapatılmasını talep ediyorlar.
GÜNDEM Haberi
Twitter Halkı #TiktokYasaklansın İstiyor

7 Ekim Pazartesi sabah saatlerinde twitter kullanıcıları twitter gündeminde #TiktokYasaklansın başlıklı bir konunun Türkiye gündeminde yer aldığını gördüler.

 

Özellikle akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza giriş yapan sosyal medya uygulamalarından biri de twitter da gündem olan Tik Tok. Özellikle video platformu olan Youtube’de reklamlarıyla önümüze gelen ve bize kendini az çok tanıtan uygulamada yapılan iş kısa ve komedi kısmı ağır basan videolar çekmek. Özellikle çocukların ilgisini çekmeyi başaran uygulama gençlik çağlarını yaşayan bireyleri bile etkilemeyi başarabilir. Belli bir kesim için gereksiz, anlamsız olan bu videolar belli bir kesimin de dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Tik Tok uygulaması kendini gereksiz ve anlamsız görenler tarafından olsa gerek bu sabah twitter gündemine kapatılması yönünde bir konu başlığı ile Türkiye gündeminde yer aldı. Twitter halkı açtıkları hasthag(#) ile Tiktokkapatılsın istediklerini dile getirirken konuyla ilgili yapılan paylaşımlar şu şekilde oldu:

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: twitter, twitter gündem, tik tok, tik tok kapatılsın, kocaeli, kocaeli haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı