reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 16:30
 
Tramvayı Engelleyenler Dikkat! 180 Kamera İle İzleniyorsunuz
Kocaeli’nde Akçaray tramvay yoluna park eden ve seferleri engelleyen araçlara cezai işlem uygulanıyor.
GÜNDEM Haberi
Tramvayı Engelleyenler Dikkat! 180 Kamera İle İzleniyorsunuz

Tramvay seferini engelleyenlere ceza

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark A.Ş.’nin işletmesini yürüttüğü Akçaray’ın geçiş güzergâhına park eden araçlar seferleri aksatıyor ve seyahat eden yolcuları mağdur ediyor. Gün içerisinde gerek malzeme indirmek için gerekse şahsi işlerini yapmak için rayların üzerine park eden araçlara, Akçaray Kontrol Merkezi’nde bulunan mobese kameraları ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıtası ile İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri tarafından tespit edilerek cezai işlem uygulanıyor.

YANLIŞ PARK SEFERLERİ ENGELLİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın mağdur olmaması için yollardaki denetimleri her daim sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Zabıta ekipleri, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleriyle iş birliği halinde tramvayların seferlerini engelleyen ve araç içerisindeki yolcularında vaktini çalan sürücülere cezai işlem uygulanıyor.

NÖBETÇİ EKİPLER

Öte yandan Tramvay seferlerinin aksamaması için Büyükşehir Belediyesi Zabıtası gün içerisinde belirli bölgelerde nöbetçi ekip bulunduruyor. Böylece tramvay geçişlerini engelleyen bölgelere park eden araçlara anlık müdahale ederek Yedi Emin Otoparkı’na araçları çekiyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tramvayı, Engelleyenler, Dikkat!, 180, Kamera, İle, İzleniyorsunuz,
Yorumlar
Haber Yazılımı