reklam
Haber
20 Ekim 2019 - Pazar 16:47
 
Trabzonlularda Yeni Başkan Fuat Ayar
Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin 16’ncı olağan genel kurulunda tek aday olan Dr. Fuat Ayar derneğin yeni başkanı oldu.
GÜNDEM Haberi
Trabzonlularda Yeni Başkan Fuat Ayar

Kocaeli Trabzonlular Derneği 16’ncı olağan genel kurulu Yahya Kaptan’da bulunan dernek binasında gerçekleştirildi. 2015 yılından bu yana dernek başkanlığı görevini yürüten Sami Durmuşoğlu yeniden aday olmadığı kongrede tek aday olan Dr. Fuat Ayar derneğin yeni başkanı seçildi.

Kongreye AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Abdullah Köktürk, Derince Eski Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Görevi Dr. Fuat Ayar’a devreden Sami Durmuşoğlu kongrede yaptığı konuşmada, “Bu dernek tam anlamı ile faaliyette değilken, Murat Özdağ başkanımızla başlayıp Özcan başkanla başlayıp, bu dernek binasını bırakmak bizlere nasip oldu. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi

Ardından konuşan AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu “ Trabzon’da değişmeyen tek şey Trabzonlulardır. Bize her yer Trabzon. Dünya’nın neresine gidersek gidelim, orası bizim için Trabzondur. Sami başkanımıza yapmış olduğu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Katırcıoğlu’nun ardından konuşan AK Parti Milletvekili Emine Zeybek ise “ Ben safkan bir Trabzonluyum. Her zaman memleketimle gurur duyuyorum. Kanımız her zaman delidir. Kemençe ile büyük kanımızın deli olamaması mümkün değil. Fakat Kocaeli’nde büyüdüm. Önce 41, sonra 61. Bize her yer Trabzon.” dedi.

Kongrede konuşan Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin yeni Başkanı Dr. Fuat Ayar “Toplumumuzun her kesimine dokunmaya çalışacağız. Kentimizin en önemli STK’sı olmak için çalışmalarımızı yürüteceğiz ve bu hedefimize ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trabzonlularda, Yeni, Başkan, Fuat, Ayar,
Yorumlar
Haber Yazılımı