reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
24 Haziran 2019 - Pazartesi 14:23
 
Talha Kös, “İzmit’in İmarına ve İhyasına Bir Katkısı Yok”
İlimizin tanınan kentsel tasarımcısı aynı zamanda Ak Parti İzmit Belediye Başkan Aday adayı Talha Kös, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i son dönem yaptığı eleştirilerden dolayı uyardı; ““İzmit’in imarına ve ihyasına bir katkısı yok”
SİYASET Haberi
Talha Kös, “İzmit’in İmarına ve İhyasına Bir Katkısı Yok”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in usulsüzlük ve yolsuzluk iddialarına bir tepki de Ak Parti İzmit Belediye Başkan Aday Adayı Talha Kös’den geldi. Kös, “ Seçim bitti ama hala kampanya varmış gibi hareket ediyorsunuz” dedi.

 

İZMİT’İN İMARINA KATKISI YOK

“İzmit Belediye Başkanı Sn.Hürriyet Kaplan’a; Seçim bitti ama hala kampanya varmış gibi hareket ediyorsunuz. Her gün taksit taksit ortaya koyduğunuz polemiklerin İzmit’in imarına ve ihyasına bir katkısı yok.

 

SİZ DEVR-İ SABIK PEŞİNDESİNİZ

“Bakınız ben, seçimden bu yana ortaya koyacağınız İzmit vizyonunu bekliyorum.  Ama siz devr-i sabık peşindesiniz.  Şu an vermiş olduğunuz görüntü bir belediye başkanından ziyade CHP’nin Komiserliği kıvamında”

 

BULUNDUĞUNUZ KOLTUK MUHALEFET YERİ DEĞİL

“Muhalefetin bir konforu vardır. Sizin mecliste yaptığınız gibi, bir sürü eleştiri yapar sonra kenara çekilir, keyifle iktidarın eleştirilerinize izahatını izlersiniz. Ama şu an bulunduğunuz koltuğun, muhalefet yeri olmadığını hatırlatırım”  

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Talha, Kös,, “İzmit’in, İmarına, ve, İhyasına, Bir, Katkısı, Yok”,
Yorumlar
Haber Yazılımı