reklam
reklam
reklam
Haber
14 Haziran 2020 - Pazar 16:00
 
Tahta ve Hurdaların Arasında Saklanmaya Çalıştı
İzmit’te polis ekipleri hakkında 12 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Cüneyt Y. isimli kişiyi bir depoda yakaladı.
ASAYİŞ Haberi
Tahta ve Hurdaların Arasında Saklanmaya Çalıştı

İzmit’te Uyuşturucu Madde Ticareti suçundan yargılanarak toplam 12 yıl 4 ay hapis cezası alan Cüneyt Y. hakkında, cezasının Yargıtay tarafından onanmasının ardından yakalama kararı çıkartıldı. Şüphelinin bir depoda olduğunu tespit eden İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekipleri, adrese operasyon düzenledi. Uzun uğraşlar sonucu deponun her yerini arayan ekipler, Cüneyt Y.’yi tahta ve hurda eşyaların arasında saklanırken buldu. 
Bulunduğu yerden çıkmak istemeyen Cüneyt Y., kendisini gözaltına almaya gelen polislere, “Ağabey değer mi ya. 12 yıl diyeceksiniz 1 sene sonra. Ne demek ya. Allah’ınızı severseniz benim dosyama doğru düzgün bakmamış bile. Yazıklar olsun. Çıkın bir eve bakın. Ayıp be size, yazıklar olsun. Bir gün sizde öyle olursunuz. Gelmiyorum, öldürün o zaman. Sıkın bir tane kafama” dedi. 

Polisin, “Gel güzelce konuşalım. Sana yardımcı olacağım” sözünü de dinlemeyen Cüneyt Y., polis ekiplerinin iknası ile  bir süre sonra bulunduğu yerden çıkartıldı . Polislerin yanına gelerek, “Yargıtaya bile gitti dosya. Bir kere bakmamışlar” diyen Cüneyt Y. gözaltına alındı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahta, ve, Hurdaların, Arasında, Saklanmaya, Çalıştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı