reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
31 Temmuz 2019 - Çarşamba 09:26
 
Tahir Büyükakın'dan Yeni Parti Açıklaması
AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın Genişletilmiş 88’nci İlçe Danışma Toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ilk yeni kurulacağı iddia edilen parti hakkında açıklamada yaptı. Büyükakın, “Yeni bir parti kurulacak deniliyor. İktidara gelme ihtimali olmayan bir parti kurulur mu? Hepsi bir araya gelmişler Recep Tayyip Erdoğan’a hücum ediyorlar” dedi
GÜNDEM Haberi
Tahir Büyükakın'dan Yeni Parti Açıklaması

AK Parti Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın genişletilmiş 88’nci danışma meclisi toplantısı Altınkemer Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Programa AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, AK Parti Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Emine Zeybek, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve çok sayıda partili katıldı. Protokol konuşmalarının ardından teşkilat mensuplarıyla soru cevap kısmına geçildi ve toplantı basına kapalı olarak devam etti.

“DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIZ”

“Önümüzdeki süreçte son derece dikkatli olmak zorundayız” diyen Büyükakın sözlerini, “ 15 Temmuz’a tiyatro diyenler sonra  bal gibi darbedir bu ama dediler ve zehirlerini attılar. Anlatılan güzel sözlere sakın ola ki aldanmayın” ifadeleriyle sonlandırdı.

“AK PARTİ’Yİ MİLLET KURDU”

Büyükakın’ın ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “AK Parti birçok insanın hayal etmekten çekindiği yatırımları yapan bir iktidardır. AK Parti yönetimi devraldığı ilk andan itibaren milletin içinden çıkan bir parti olduğunu unutmadı. AK Parti’yi millet kurdu, biz kurduk. Biz hiç milletten kopmadık. Milletimizle yönetmeye devam edeceğiz. AK Parti’yi AK Parti yapan budur. Bu değerlerden uzaklaşırsak sonuç hüsran olur” dedi.

“BEKLESİN DURSUNLAR”

Ellibeş sözlerini, “Gün birlik günüdür. Fitneye fesada fırsat vermedik, vermeyeceğiz. Beklenti içerisinde olanlar beklesin dursun. Herkes anayasal hakkı olarak parti kurabilir ama biz birlik beraberliğimizi unutmadık, unutmayacağız. Partimizin kuruluşundan bugüne Kocaeliteşkilatları örnek olmuştur. Bundan sonrada Kocaeli her zamanki yerinde olacaktır. Bizden korkuyorlar. Bir milletvekilimizle ilgili haber çıktı. Hiçbirinin gerçek olmadığını ifade etti. Bu tamamen algıdır” diyerek sonlandırdı.

 “2023’TEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”

Mehmet Ellibeş’in ardından konuşan AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, “Seçimdeki başarılarınızdan ötürü hepinizi kutluyorum. İnşallah hizmetimizi seçimsiz 4 buçuk yılda hayata geçireceğiz. 2023 seçimlerinden yine zaferle çıkacağız. İstişare inancımızda vardır. Diğer siyasi partiler bizleri taklit ediyorlar. Siyasette vefayı en iyi hayata geçiren kişi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Vefa birileri için İstanbul’da semt adıdır. Bugün birlik ve beraberlik günüdür” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın'dan, Yeni, Parti, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı