reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2019 - Cumartesi 14:55 Bu haber 4476 kez okundu
 
Tahir Büyükakın: Belediyecilik AK Parti'nin İşidir
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilçe adaylarını açıklayacağı programda AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'dan sonra sözü Tahir Büyükakın aldı. Tahir Büyükakın " Belediyecilikte Ak Parti ile birlikte bir devir kapanmış bir devir açılmıştır." dedi.
SİYASET Haberi
Tahir Büyükakın: Belediyecilik AK Parti'nin İşidir

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ilçe adaylarını açıklayacağı programda AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'dan sonra sözü Tahir Büyükakın aldı. Tahir Büyükakın "31 Mart akşamına  kadar sokak sokak kapı kapı tevazu ve samimiyetle çalışacağımıza söz veriyorum. Değerli dava arkadaşlarım belediyecilik AK Partinin işidir. Belediyecilikte Ak Parti ile birlikte bir devir kapanmış bir devir açılmıştır ."dedi. 

Büyükakın konuşmasına devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan salona girdi ve tezahüratlar ve sevgi gösterileri salonun coşkusuna coşku kattı.

Büyükakın sözlerine şöyle devam etti: Belediyecilikte Kocaeli’yi öncü yapacak birçok çalışma hazırladıklarını, "altyapı-üstyapı, kadın-çocuk, spor-sanat gibi alanlarda yaptığımız projeleri sizlerle paylaşacağız."

Tahir Büyükakın "1 nisan sabahı şehrin emanetini halktan almak üzere 31 Mart akşamına kadar çalışacağımıza söz veriyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tahir, Büyükakın:, Belediyecilik, AK, Parti'nin, İşidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı