reklam
reklam
reklam
Haber
17 Ocak 2019 - Perşembe 13:34
 
SP'nin Dilovası Adayı Ercan Dalkılıç
Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik gerçekleştirdiği basın açıklamasında, Dilovası Belediye Başkan Adayının Ercan Dalkılıç olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
SP'nin Dilovası Adayı Ercan Dalkılıç

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Çelik, “Kocaeli’de aday belirleme çalışmalarımız devam etmektedir. 27 Ocak tarihine kadar tüm adaylarımızı belirlemeye çalışacağız. Seçimler mutlaka Saadet Partisi Adayının da olduğu 2 veya 3 aday arasında geçecektir. İşte bunlardan birisi de Dilovası başkan adayımız Sayın Ercan Dalkılıç olmuştur. Önümüzdeki günlerde kendisini basınla buluşturacağımız bir toplantı gerçekleştirilecektir. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Çelik “İttifak kapsamında görüşmeler Ankara’da yapılıyor. Biz bu dönemde ittifakı esasında bütün siyasi partilerle yapıyoruz. Çıkardığımız adaylarla bu gözüküyor zaten. Önümüzdeki süreçte diğer ilçelerimizin büyük çoğunluğu adaylarımızın belli olacaktır. Sahada etkin bir çalışma gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.


BİRER BİRER SATTILAR

Çelik,"Özelleştirme adı altında müflis tüccar gibi mallar haraç mezat satılıyor. Şimdi sıra geldi, Sakarya Tank Palet Fabrikasına. İktidar geçtiğimiz günlerde bu konuda akılları hayrete düşürecek, adeta kelimelerin dansı diyebileceğimiz bir açıklama yaptı ve dedi ki: “Burada yapılan iş, özelleştirme değildir. Özelleştirme farklı bir şey. Tank Palet Fabrikasının özelleştirildiğini ifade eden kararın altına imza atacaksınız, sonra da çıkıp ‘bu birözelleştirme’ değil diyeceksiniz. Yaptığınız ile söylediğiniz birbirini tutmayacak. Böyle bir şey düşünülebilir mi? Siz kelimelerle oynasanız da bu bir özelleştirmedir” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP'nin, Dilovası, Adayı, Ercan, Dalkılıç,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı