reklam
reklam
reklam
Haber
10 Ocak 2019 - Perşembe 16:47
 
SP Adaylarını 27'sinde Açıklanacak
SP İl Başkanı Nurettin Çelik, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı noktasında Millet İttifakı’nda yer alan partilerin kendilerini desteklemesini istedi. Çelik, “Tüm adaylarımız 27 Ocak’ta açıklanacak” dedi.
SİYASET Haberi
SP Adaylarını 27'sinde Açıklanacak

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Nurettin Çelik haftalık olağan basın toplantısını bugün parti binasında gerçekleştirdi. Sözlerine 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak başlayan Nurettin Çelik, "Gazetecilerin daha hür bağımsız ve ekonomik olarak özgür olduğu bir Türkiye inşa etmek umuduyla Çalışan gazeteciler gününüzün kutlu olmasını diliyorum. Sizlerin sayesinde toplum bilgi sahibi oluyor. Gazetecilerin özgür ve bağımsız olduğu bir Türkiye’de toplumun gelişmesine kamunun denetimine katkı sağlayacağınız tartışılmaz bir gerçektir. İşinizin zor olduğunun bilincindeyiz. mesleğinizi icra ederken yaşadığınız sıkıntılarda sizlere yardımcı olmaya çalışacağımızı bilmenizi isterim."dedi.

SP İl Başkanı Nurettin Çelik; “Ayın 29’unda yaptığımız temayül büyükşehir ile alakalıydı. İsimler belirlenerek Ankara’ya gönderildi. Önümüzdeki günlerde bununla ilgili bir açıklama yapılacak. Ağırlıklı olarak Türkiye’deki tüm adaylarımız 27 Ocak tarihinde açıklanacak” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SP, Adaylarını, 27'sinde, Açıklanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı