reklam
reklam
Haber
12 Ocak 2020 - Pazar 11:10
 
Son Başbakan Kocaeli'ye Geldi, Temaslarda Bulundu
“Kocaeli, Türkiye’nin özetidir” diyen Eski Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, “Her ne kadar soyadı Ellibeş ise de 2023 seçimlerinde altmış beş olarak değiştireceğiz” dedi.
GÜNDEM Haberi
Son Başbakan Kocaeli'ye Geldi, Temaslarda Bulundu

Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen program için ilimize gelen Eski Başbakan ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığında partililerle buluştu. Burada Ak Parti’nin Kocaeli’nde 2023 oy hedefine dikkat çeken Yıldırım, “Her ne kadar soyadı Ellibeş ise de 2023 seçimlerinde altmış beş olarak değiştireceğiz” dedi.

 

“Ellibeş’i Altmış Beş Olarak Değiştireceğiz”

“Gölcük Belediye Başkanlığı döneminde Mehmet Bey başarılı işler yaptı” diyen Yıldırım, “Şimdi de inşallah Kocaeli teşkilatında partimizi 2023’e taşıyacak faaliyetleri bu şekilde sürdürecek. Her ne kadar soyadı Ellibeş ise de 2023 seçimlerinde altmış beş olarak değiştireceğiz.

 

"Kocaeli, Türkiye’nin Özetidir"

“Kocaeli, Türkiye’nin özetidir. Aynen İstanbul gibi, dolayısıyla burada memleketin her köşesinden insanımız var. Kocaeli üreten, Türkiye’nin büyümesine katkı sağlayan bir şehrimiz. Hep istihdam oluşturan bir şehrimiz. İhracatının, ticaretinin, kalbinin attığı bir şehrimiz. Bu şehrin hem siyasette hem ekonomide rolü ve önemi her zaman artarak devam etti”

Kaynak: Editör:
Etiketler: kocaeli, haber, son, başbakan, binali, yıldırım, ak, parti, gündem
Yorumlar
Haber Yazılımı