ARIGÜN
160x600 TOYOTA
toyota servis
Haber
19 Eylül 2021 - Pazar 11:12
 
Sıla ve Sinan’a masal gibi düğün
Çağdaş Kocaeli Gazetesi’ni de çıkaran SAS Grup Yönetim Kurulu Üyesi Asya Sıla Sağsöz, yaşamını Astsubay Sinan Görgülü ile görkemli bir düğün töreniyle birleştirdi
GÜNDEM Haberi
Sıla ve Sinan’a masal gibi düğün

SAS Grup Yönetim Kurulu Üyesi Asya Sıla Sağsöz ile Astsubay Sinan Görgülü, rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi

Başiskele’deki Tryp By Wyndham Oteli’nde gerçekleşen düğün törenine Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, İlyas Şeker, CHP eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt, AK Parti İl eski başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İl Yöneticisi İbrahim Gürsel, KOTO Başkanı Necmi Bulut, Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Büyükşehir Belediyesi eski Başkan Danışmanı Ömer Polat, İKM Başkanı Murat Öztürk, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Avni Gözütok, Lastik İş Sendikası Örgütlenme Daire Başkanı Alperen Şakacı, Demokrat Kocaeli Gazetesi İmtiyaz Sahibi Niyazi Genç, Genel Yayın Yönetmeni Mevlüt Soysal, İZAYDAŞ İdari İşler Müdürü Yusuf Yazıcı, Çağdaş Kocaeli Genel Yayın Yönetmeni Sadun Çetin ve personel katıldı.

SAĞSÖZ’DEN TEŞEKKÜR          

Çağdaş Kocaeli İmtiyaz Sahibi Ali Sağsöz ve annesi Dilek Sağsöz ile Sinan Görgülü’nün annesi Ayşegül Görgülü, babası Hamit Görgülü davetlileri kapıda karşıladı. Daha sonra masalarına geçen davetliler yine düğün sahibinin yakın ilgisi ile karşılaştı. Protokol üyelerinin düğüne olan katılımı da dikkat çekerken, Ali Sami Sağsöz, düğün merasimine katılan herkese teşekkür etti. Dost ve akrabalarının bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadığını ifade eden Ali Sami Sağsöz, kardeşi Sıla için her şeyin en güzelini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

DANS ŞOVLARIYLA BÜYÜLEDİLER

Sıla ve Sinan çifti, havuz kenarındaki düğün törenine muhteşem dansları ile giriş yaptı. Düğün töreni öncesi çiçeği burnunda çiftin nikahı Nikah Memuru Ahmet Dinçay tarafından kıyıldı. Nikahın şahitliğini Büyükşehir Belediye başkan Vekili Yaşar Çakmak, Büyükşehir Belediye Eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, İlyas Şeker, CHP eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Şevval Akaydın, Mehmet Yıldırım yaptı. Nikah töreninin ardından davetliler takılarını takdim etti. Düğün için özel dans gösterisi sunan çiçeği burnunda çift, danslarıyla davetlileri kendilerine hayran bıraktı. Davetliler için hazırlanan ateş ışık şovu ise düğüne ayrı bir renk kattı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sıla, ve, Sinan’a, masal, gibi, düğün,
Yorumlar
Haber Yazılımı