reklam
reklam
Haber
06 Mart 2019 - Çarşamba 17:35
 
Serap Çakır İddialı Konuştu
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.
SİYASET Haberi
Serap Çakır İddialı Konuştu

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, 31 Mart seçimlerinde destek istiyor.

Marmara İş Adamları ve Müteahhitler Derneği ve Gebzeliler Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği'ne konuk olan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'a Bağımsız Gebze Belediyesi Meclis Üyesi Adayları Sibel Dumanlıova ve Nihal Eker'de eşlik etti. 

anlatan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır  Ziyaretlerinde seçim çalışmalarını ve projelerini anlattı. " Gebzeliler artık bir değişim istiyor. ve desteğinizle bu  değişimi gerçekleştireceğiz" dedi. 

Serap Çakır Gebzelilere hizmet etmek için yola çıktığını belirten , "Katılımcı ve çoğulcu belediyecilikten yana olduğunu vurguladı. Seçildiğim takdirde, vatandaşlarımızın önerilerini dikkate alarak hizmet vereceğim. dedi. tüm Gebzelilerin başkanı olacağını söyledi.

Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır,Belediyeciliğin siyaset ile karıştırılmaması gerektiğini belirtti.  "Belediye siyaset değil, hizmet yeridir. Bizde Gebze'de siyaset yapmıyoruz. diyen Serap Çakır tüm Gebzelilerin desteğine talip olduğunu söyledi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Serap, Çakır, İddialı, Konuştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı