reklam
reklam
Haber
09 Mart 2019 - Cumartesi 19:03
 
Serap Çakır Halkın Sorularını Yanıtlayacak
31 Mart seçimlerinde Gebze Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olan Serap Çakır, halkın sorularını yanıtlayacak.
SİYASET Haberi
Serap Çakır Halkın Sorularını Yanıtlayacak

Ev ev kapı kapı dolaşıp hemşehrilerinden yerel seçim beklentilerini dinledi, hemşehrilerinin hayatına dokunmak istediği dev projeleri vatandaşa birebir anlattı. 31 Mart seçimlerinde Gebze Belediye Başkanlığı için bağımsız aday olan Serap Çakır, şimdi de Gebze Kapalı Spor Salonu'nda Gebzelilerle bir araya gelecek, halkın sorularını yanıtlayacak.

 

Modern, yaşanabilir, hem sosyal hem kültürel hem de teknolojik anlamda toplumun tüm kesimlerinin kendine göre bir şey bulabildiği bir kent hayaliyle yola çıkan Çakır, mega projelerini hemşehrilerine anlatacak, onlardan gelen talepleri not edecek.

 

"Gebze’yi Gebzeliler yönetecek" sloganıyla yola çıkan bağımsız gebze belediye başkan adayı serap çakır, 10 mart pazar günü saat 17:00'da gebze kapalı spor salonu'nda gebzelilerle bir araya gelecek, cevapsız soru bırakmayacak.

 

Moderatör eşliğinde gerçekleşecek olan 'Serap Çakır, Halkın Sorularını Yanıtlıyor' programına vatandaşları davet eden Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Geleceğine sahip çıkmak isteyen tüm Gebzelileri kapalı spor salonuna davet ediyorum. Programımıza tüm halkımız davetlidir" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Serap, Çakır, Halkın, Sorularını, Yanıtlayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı