reklam
reklam
Haber
14 Ocak 2019 - Pazartesi 14:00
 
Şener Söğüt'ten İlk Açıklama İlham Veren Bir Belediyecilik Anlayışıyla Çalışacağız
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merakla beklenen 2019 yerel seçimler için AK Parti Kocaeli ilçe belediye adaylarını resmen açıklamıştı. AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'un öncülüğünde düzenlenen programla 12 ilçe belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye başkan adayı bugün Sekapark Otelde bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Şener Söğüt'ten İlk Açıklama İlham Veren Bir Belediyecilik Anlayışıyla Çalışacağız

AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy'un öncülüğünde düzenlenen programla 12 ilçe belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye başkan adayı bugün Sekapark Otelde bir araya geldi. AK Parti ilçe belediye başkan adayları Kocaeli TV mikrofonlarına seçim süreçleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Ak Parti Körfez Belediye Başkan Adayı  Şener Söğüt Kocaeli TV’ye açıklamalarda bulundu. Söğüt muhabirimizin  adaylığıyla ilgili soruları cevapladı. 

“ Öncelikle bu göreve layık olmaya çalışacağız. Bu göreve bizi layık gören Cumhurbaşkanımıza teşkilatımıza ve vatandaşımıza teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz. Körfez’de üç dönemdir yerelde iktidardaydı. Çok önemli hizmetler projeler kazandırdık.Bizlerde  yeni dönemde bu projelere yenilerini dahil ederek hizmet bayrağını daha yukarılara çıkartmak için çalışmalarımız olacak. Körfez’ i Körfezlilerle birlikte yöneteceğiz. Birinci hedefimiz halkımız ne istiyorsa onu yapmaya talibiz. Bunu da halkımızla STKlarla istişare ederek atmamız gereken adımlara karar vereceğiz. Bunu da bir seçim beyannamesiyle de Körfez halkımıza duyurmuş olacağız dedi.

Söğüt daha sonra “ Körfez bir sanayi kentidir sanayinin kentimize getirdiği güzelliklerin yanında sıkıntılar da var. Bu sorunlarla da büyükşehir belediyemizin katkılarıyla da  aşmaya çalışacağız. İlk adımlar atıldı.  Yeni dönemde eğer belediye başkanı seçilirsem ki benim hiç şüphem yok Körfez teşkilatlarına ve vatandaşlarımıza güveniyorum. İnşallah bu noktada yine atmamız gereken adımları atacağız.Çok daha yaşanılabilir, şarkılara konu olan şairlere ilham veren bir belediyecilik anlayışıyla çalışacağız. “ dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: şener söğüt, körfez şener söğüt, şener söğüt haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı