reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
12 Nisan 2019 - Cuma 17:20
 
Şener Söğüt Özel Kalem Müdürünü Atadı
31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Şener Söğüt Körfez Belediye Başkanlığı'nı kazanan isim olmuştu. Dün mazbatasını alarak resmen görevine başlayan Şener Söğüt ilk atamasını gerçekleştirdi. Söğüt, ilk olarak Özel Kalem Müdürlüğü görevine uzun yıllardır belediyede görev yapan Zekeriya Çetin’i getirdi.
SİYASET Haberi
Şener Söğüt Özel Kalem Müdürünü Atadı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, özel kalem müdürü olarak Zekeriya Çetin'i atadı.

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın AK Partili adayı Şener Söğüt Körfez Belediye Başkanlığı'nı kazanan isim olmuştu. Dün mazbatasını alarak resmen görevine başlayan Şener Söğüt ilk atamasını gerçekleştirdi. Söğüt, ilk olarak Özel Kalem Müdürlüğü görevine uzun yıllardır belediyede görev yapan Zekeriya Çetin’i getirdi.

1969 Sakarya Karasu doğumlu olan Zekeriya Çetin, 1993-2014 yılları arasında özel sektörde görev yapan Çetin, bu süre içerisinde sendika iş yeri baş temsilciği görevini de yürüttü. Çeşitli STK’larda da yönetici olarak görev yapan Çetin, aynı zamanda Trabzonspor Kongre Üyesi. AK Parti’nin kuruluşunda yer alan Çetin, 2014 yılından bu yana Körfez Belediyesi’nde görev yapıyor. Çetin, evli ve 3 çocuk babası.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şener, Söğüt, Özel, Kalem, Müdürünü, Atadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı