reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 12:34
 
Şayir'den: Erken Maaş Sürprizi
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir'den çalışanlara erken maaş sürprizi.
GÜNDEM Haberi
Şayir'den: Erken Maaş Sürprizi

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, taşeron işçisine verdiği zam müjdesinin ardından önceki gün belediyede çalışan tüm işçi maaşlarını da
bayram öncesi yatırarak personeli sevindirdi. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, taşeron personelinin uzun süredir beklediği zam müjdesinin ardından bayram öncesi belediyede çalışan memur ve ve kadrolu işçileri de sevindirmeyi unutmadı. Başkan Şayir, bayram öncesi tüm personelin maaşlarını erkenden ödeyerek personeline çifte mutluluk yaşattı.

 

PERSONELİN ERKEN MAAŞ SEVİNCİ


Başkan Şayir, “Göreve başladığım günden bu yana çalışma arkadaşlarımızla birlikte bir aile gibi olduk. Onların desteği ile hem ilçemiz güzel hizmetler alıyor hemde her geçen gün gelişiyor. Özveriyle çalışan emek veren mesai arkadaşlarımızın bayram öncesi ailesi ile birlikte güzel vakit geçirmeleri için yaptığımız çalışma sonrası maaşlarının erkenden ödenmesi konusunda önceki gün tüm mesai arkadaşlarımızın maaşları erkenden yatırıldı. Umarım tüm mesai arkadaşlarım, aileleri ve sevdikleri ile birlikte güzel bir bayram geçirir. Şimdiden tüm personelimizin ve halkımızın Mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.”dedi. Bayram öncesi maaşlarına kavuşan personel Başkan Hamza Şayir’e teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şayir'den:, Erken, Maaş, Sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı