reklam
reklam
reklam
Haber
12 Ağustos 2019 - Pazartesi 18:07
 
Sayın Valimiz Jandarma Teşkilatının Bayramını Kutladı.
Sizlere ailenizle birlikte huzur ve mutlu bir bayram diliyorum.” diyen Sayın Valimiz, Jandarma mensuplarıyla tek tek bayramlaşarak, jandarma teşkilatının bayramını tebrik etti.
GÜNDEM Haberi
Sayın Valimiz Jandarma Teşkilatının Bayramını Kutladı.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, İl Jandarma Alay Komutanlığında düzenlenen bayramlaşma programına katılarak, Jandarma teşkilatının bayramını kutladı.

İl Jandarma Alay Komutanlığında düzenlenen bayramlaşma programına; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un  yanı sıra  Deniz Eğitim  ve Öğretim - Garnizon Komutanı Tümamiral Kadir Yıldız,  Deniz Hava Komutanı Tuğamiral Alper Yeniel, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Vali Yardımcısı Dursun Balaban,  İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Alay Komutan Vekili Albay Haluk Saygılı ve Jandarma teşkilatı mensupları hazır bulundu.

İl Jandarma Alay Komutan Vekili  Albay Haluk Saygılı ve Askeri manga tarafından İl Jandarma Alay Komutanlığında karşılanan Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Jandarma teşkilatı mensupları Kurban Bayramı münasebetiyle il protokolündeki arkadaşlarla sizleri ziyaret ederek iyi bayram dileklerimizi sizlere iletmek istiyoruz. Halkımızın huzur ve güveliği için görev yapan jandarma teşkilatımıza bu anlamda başarılar diliyoruz. Sizler ailelerinizden uzak şu an görev başındasınız. Bu yalnızlığınızı bir nebze de olsa gidermek adına buradayız. Sizlere ailenizle birlikte huzur ve mutlu bir bayram diliyorum.” diyen Sayın Valimiz, Jandarma mensuplarıyla tek tek bayramlaşarak, jandarma teşkilatının bayramını  tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sayın, Valimiz, Jandarma, Teşkilatının, Bayramını, Kutladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı