reklam
reklam
Haber
20 Ekim 2019 - Pazar 02:26
 
Sarcam Antakya'da Göğsümüzü Kabarttı
Kocaeli'nin cam sektöründe alanında öncü firması Sarcam Antakya'da göğsümüzü kabarttı. Şişecam'ın Antakya'da düzenlemiş olduğu bayiler toplantısında, Şişecam'ın Türkiye'deki tüm bayileri arasında yapmış olduğu değerlendirme sonucu Sarcam'a ödül geldi.
GÜNDEM Haberi
Sarcam Antakya'da Göğsümüzü Kabarttı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün direktifleriyle 1935 yılında Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Şişecam, 80 yılı aşan geçmişiyle Türkiye'nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olup ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer alıyor.

 

150 ülkeye ihracat ve 13 ülkede faaliyet gösteren Şişecam'ın Türkiye bayiler toplantısı bu yıl Antakya'da düzenlendi. Antakya'da düzenlenen programda ilimizi temsilen Sarcam hazır bulundu. Şişecam'ın yılların birikimiyle yaptığı tetkik ve denetimler sonucunda tüm Türkiye'deki bayileri arasından Isıcam'da kalite ödülüne Kocaelili Sarcam layık görüldü. Oldukça yoğun katılım ve ilgiyle gerçekleşen ödül töreninde aldığı ödül ile ilimizin alanında öncü firması Sarcam birkez daha Kocaelililerin göğsünü kabarttı.

 

 

 

 

DÜNDEN BUGÜNE SARCAM...

1996 yılında kurulan şirket iş hayatına Sar Cam olarak başlamıştır. Şirket bugünkü şöhretini 1990’lı yıllardan günümüze dek süregelen yoğun çalışma hayatı ile elde etmiş ve ülkemizin önde gelen cam işleme fabrikalarından biri olmuştur.

 

Sarcam düzcam, Isıcam, temperli cam, lamine cam ve low-e cam başta olmak üzere inşaat sektöründe kullanılan her tip mimari camı işleme kapasitesine sahiptir. Uluslararası müşteri portföyüne sahip bir aile şirketi olan Sarcam hizmet sunduğu müşteri yelpazesini ve sunduğu hizmetin kalitesini artırabilmek için çalışanlara, makine parkur ve ekipmanlarına ciddi yatırımlar yapmaktadır. Bu bağlamda yakın zamanda cam işleme kapasitesinin artırılması için devreye alınan yeni makine parkurları firmanın farklı pazarlarda hızlı bir biçimde büyümesine ciddi katkı sağlamıştır.

 

Yılların birikimi ile harmanlanan yönetim anlayışımızla her biri yüksek üretim standartlarına göre eğitim almış, gelişim odaklı, ehil, maharetli ve dünya standartlarında bir işgücü oluşturdu. Sarcam, kalite ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı ve son nesil üretim teknolojisiyle küresel çapta büyük miktarlardaki cam siparişlerini karşılayabilecek noktaya ulaşmıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarcam, Antakya'da, Göğsümüzü, Kabarttı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı