reklam
reklam
reklam
Haber
02 Haziran 2020 - Salı 09:34
 
Şans Oyunlarında Yeni Dönem Başlıyor!
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü, internet aracılığıyla Süper On Numara, Süper Şans Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto oyunlarının oynatılmasına saat 00.00 itibarıyla başlanılacağını duyurdu.
GÜNDEM Haberi
Şans Oyunlarında Yeni Dönem Başlıyor!

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden süper sayısal oyunlara (Süper On Numara, Süper Şans Topu, Süper Sayısal Loto ve Para Loto) ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Buna göre, sanal bayilerin teknik altyapıları üzerinden internet aracılığıyla bu oyunların oynatılmasına bugün gece yarısı itibarıyla başlanacak.
 

OYUN ÜCRETLERİ AYNI İKRAMİYELER FARKLI OLACAK

Sayısal oyunlar için belirlenen oyun kuralları ve kolon ücretleri, süper sayısal oyunlar için de geçerli olmakla birlikte her iki oyun grubu için iki ayrı ikramiye havuzu oluşturulacak.
 

ÇEKİLİŞLER İNTERNET SİTESİNDEN CANLI YAYINLANACAK


Sayısal oyunlar için yapılacak çekiliş sonuçları (On Numara hariç olmak üzere) süper sayısal oyunlar için de geçerli olacak. Ancak, Süper On Numara oyunu için idarece her gün saat 20.15'te ayrı bir çekiliş yapılacak. Bu kapsamda, pazartesi günleri Süper On Numara için saat 20.15, Sayısal On Numara için de saat 21.15'te ayrı ayrı çekiliş gerçekleştirilecek. İdarenin Kızılay Binası'nda halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacak çekilişler, internet sitesinden canlı yayınlanacak ve akabinde arşivden izlenebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şans, Oyunlarında, Yeni, Dönem, Başlıyor!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı