reklam
reklam
reklam
Haber
22 Nisan 2019 - Pazartesi 12:34
 
Sahne de Alkışlar da Çocukların
Körfez Belediyesi, 23 Nisan etkinliği kapsamında sahneyi çocuklara teslim etti. Performansları ile adeta büyüklere taş çıkartan çocuklar, büyük beğeni topladı.
ÇOCUK Haberi
Sahne de Alkışlar da Çocukların

Körfez Belediyesi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde muhteşem bir etkinliğe imza attı. Körfez Belediyesi Çocuk Korosu tarafından Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcısı Osman Yurt, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, BBP İlçe Başkanı Bayram Kurtaran, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TAŞ ÇIKARTAN PERFORMANS

Şef Hülya Eker ve Murat Kiremitçi’nin önderliğinde gece için hazırlanan koronun ‘minik’ üyeleri, performansları ile büyük beğeni topladı. Çocuk şarkıları dışında; Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve popüler parçaları da seslendiren çocuklar, izleyenlerden tam not aldı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, program sonrasında şefler Hülya Eker ve Murat Kiremitçi’ye çiçek takdim etti.

“BİZLERİ BÜYÜLEDİNİZ”

Çocukların performansının büyüleyici olduğunu belirten Şener Söğüt, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuz. Bu akşam gerçekten performansları ile bizleri büyülediler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sahne, de, Alkışlar, da, Çocukların,
Yorumlar
Haber Yazılımı