reklam
reklam
reklam
reklam
Haber
20 Ağustos 2019 - Salı 12:19
 
Sağanak Yağmurlar Geliyor
Meteoroloji den bir haber daha geldi
GÜNDEM Haberi
Sağanak Yağmurlar Geliyor

YARINA DİKKAT

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Cumartesi günü için Kocaeli’ye çok şiddetli yağış uyarısı yapmıştı. Günlerce yapılan bu uyarıların ardından gerçekten de Kocaeli’de çok şiddetli bir sağanak yağış meydana gelmişti. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bu kez ise özellikle yarın için çok şiddetli sağanak yağmur uyarısı yapılıyor.

 

HAFİF SAĞANAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre bugün kentimizde hafif sağanak yağmur bekleniyor. En yüksek sıcaklık 25 derece olması beklenirken en düşük sıcaklık ise 18 derece olacak.

 

ŞİDDETLİ

İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğünün en çok uyarıyı yaptığı gün ise yarın. 21 Ağustos Çarşamba günü için gök gürültülü şiddetli sağanak yağmur uyarısı yapılıyor. Hava sıcaklığı en yüksek 26 derece olacak. En düşük ise 19 derece olması bekleniyor.

 

HAVA AÇACAK

22 Ağustos Perşembe günü de kentimizde yağmur bekleniyor. Hava sıcaklığı yine 26 derecede seyredecek. En düşük sıcaklığın ise 20 derece olması bekleniyor.
23 Ağustos Cuma günü ise hava açacak. Hava sıcaklığının 28 derece olması beklenirken en düşük sıcaklık 21 derece olacak.
24 Ağustos Cumartesi bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık yükselmeye devam edecek. En yüksek sıcaklığın 29 derece olması beklenirken en düşük sıcaklık 21 derece olacak.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağanak, Yağmurlar, Geliyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı