reklam
reklam
Haber
06 Kasım 2019 - Çarşamba 17:29
 
Ruhsatsız Hayal Kahvesi'ne Şok Baskın! 3 Gün Süre Verildi!
İlimizde bulunan ve 3 yıldır içki ruhsatı olmadan işletilen Hayal Kahvesi’ne İl Tarım Müdürlüğü ekipleri baskın düzenledi. Konserler iptal edildi. Üç gün süre verildi.
- Haberi
Ruhsatsız Hayal Kahvesi'ne Şok Baskın! 3 Gün Süre Verildi!

Kocaeli üç yıldır ruhsatsız işletilen Hayal Kahvesi’ne kitlendi. 3 yıldır alkol ruhsatı olmadan işletilen Hayal Kahvesi’ne baskın düzenlendi. Alkollerine el konulan işletme, bugün gerçekleştirilecek Levent Yüksel konseri ve diğer tüm konser programlarını iptal etti.

İzmit meclisinde de İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Hayal Kahvesi’ nin yıllardır ruhsatsız çalıştığını ve neden göz yumulduğunu ifade ederek, “Gücünü kullanarak, torpille istismarla iş yapan ve görmezden gelinen bir işletme var. Bu konuda daha hakkaniyetli, kent yönetimini bypass etmeden ruhsat verelim. Biz denetleyelim. Haklı gerekçeniz olsa eyvallah. Ama açıklamalarınızla, göz yumduklarınızla bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtiyorsunuz.” açıklamalarında bulunmuştu.

Başiskele Belediyesi’nden de Hayal Kahvesi’ne müdahale geldi. Belediye ekipleri, Hayal Kahvesi’ne 8 Kasım Cuma gününe kadar ruhsatını getirmesi için süre verdi. Bakanlıktan ruhsat almak için girişimlerde bulunmayı sürdüren ancak hastane yanında olması nedeniyle bu ruhsatı alması imkansız görülen Hayal Kahvesi’nin cuma gününe kadar, Başiskele Belediyesine alkol ruhsatını götürememesi halinde mühürleneceği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ruhsatsız, Hayal, Kahvesi'ne, Şok, Baskın!, 3, Gün, Süre, Verildi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı