ARIGÜN
300X900 TOYOTA
toyota servis
Haber
22 Ocak 2021 - Cuma 14:17
 
Restoran ve kafeler açılıyor mu?
Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası soruları cevaplandırdı. Erdoğan'a koronavirüs aşıları, özellikle restoranlarla ilgili kısıtlamaların kaldırılması, erken seçim söylentileri ve Sincar'a yönelik bir operasyon olup olmayacağına dair sorular yöneltildi
GÜNDEM Haberi
Restoran ve kafeler açılıyor mu?

Cuma namazı çıkışında soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başlıkları:

 

YENİ AŞILAR GELİYOR

 

Aşılarımızda süreç devam ediyor. 10 milyon doz aşı bu hafta gelebilir.

 

RESTORANLARLA İLGİLİ KISITLAMALAR KALDIRILACAK MI?

 

Restoran işletmecilerine ilişkin kısıtlamalarla ilgili konuyu kabine toplantımızda yeniden ele alacağız. Her ne kadar sıkı tutacağız dense de maalesef sıkı tutulmuyor. Başarılı süreci yeniden başa döndürmek istemiyoruz. O nedenle veriler önümüze bir gelsin. Buna göre değerlendirmemizi yapıp uygun ise adımları atarız.

 

ERKEN SEÇİM OLACAK MI?

 

Seçimlerle ilgili takvim Haziran 2023'tür. Bu tarihten daha erken seçim falan söz konusu değildir. Bu erken seçim yaygaraları demokrasi düşüncesi oturmamış olanların hayalleridir.Cumhur ittifakı olarak kesinleşmiş bir tarih vardır ve bu da Haziran 2023'tür.

 

SİNCAR'A OPERASYON VAR MI?

 

Ortak operasyon vs. bunlarla ilgili biz her zaman olabilir diyoruz biliyorsunuz. Ama bunun için bir takvim tarih verecek değiliz. Biliyorsunuz benim hep söylediğim bir şey var "Bir gece ansızın gelebiliriz"

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Restoran, ve, kafeler, açılıyor, mu?,
Yorumlar
Haber Yazılımı