reklam
reklam
Haber
26 Haziran 2019 - Çarşamba 14:14
 
Reis O İsimlere Atıfta Bulundu; "Hançerlendik"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün grup toplantısının ardından parti kurmaylarıyla Meclis’te kısa bir değerlendirme yaptı. Erdoğan kurulması planlanan yeni parti ile ilgili açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
Reis O İsimlere Atıfta Bulundu;

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün grup toplantısının ardından parti kurmaylarıyla Meclis’te kısa bir değerlendirme yaptı.Meclis çalışmalarının da değerlendirildiği toplantıya, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Grup Başkanı Naci Bostancı, AKP Grup başkanvekilleri de katıldı.

 

İSTANBUL ÖNEMLİ AMA...

Cumhuriyet'ten Emine Kaplan'ın haberine göre, Erdoğan, “İstanbul önemli ama Türkiye İstanbul’dan ibaret değil. Türkiye’de biz varız, onun için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Toplantıda, partinin 23 Haziran’dan hangi mesajları çıkarması ve bundan sonraki yol haritasının ne olması gerektiği yönünde de değerlendirmelerde bulunuldu.

 

SIRTIMIZDAN HANÇERLENDİK

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün İstanbul'da oyunu kullanırken “İnşallah herşey güzel olur” ifadesini kullanmasına gönderme yapılması üzerine Erdoğan’ın yeni parti hazırlığı içinde olan Gül, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nu kastederek “Sırtımızdan hançerlendik” dediği kaydedildi.

 
Erdoğan, Ali Babacan’la geçen günlerde bir görüşme yaptığı bilgisini kurmaylarıyla paylaşırken, Babacan'ın partiden ayrılma isteğini kendisine ilettiği yönünde bilgi verdi.
Kaynak: (KHM) - Kocaeli TV Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Reis, O, İsimlere, Atıfta, Bulundu;, "Hançerlendik",
Yorumlar
Haber Yazılımı