reklam
reklam
Haber
25 Temmuz 2019 - Perşembe 10:40
 
Reis Kocaeli'ye Geliyor!
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Kurban Bayramı sonrası, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde kendilerine destek veren illeri ziyaret edecek. Bu iller içerisinde Kocaeli'de var.
GÜNDEM Haberi
Reis Kocaeli'ye Geliyor!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın teşekkür turları Kurban Bayramı sonrasında başlayacak. Teşekkür turunda Valilik, Belediye, İl Başkanlığı ziyaretlerinin yanı sıra halkla buluşacak.  Başkan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından bu kez teşekkür etmek için milletiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Reis'in buluşmalarında, 31 Mart seçimlerinde AK Parti'nin en yüksek oy aldığı illere öncelik verilecek. Reis'in ilk ziyaret edeceği ilin Ak Parti'ye yüzde 72.9 ile 31 Mart seçimlerinde en yüksek oyun çıktığı baba ocağı Rize olacağı belirtiliyor.

 

BAŞKAN HANGİ İLLERE GİDECEK?

 

Başkan Erdoğan, Kurban Bayramı'nın ardından yoğunlaşacak teşekkür turu kapsamında başta AK Parti'ye yüzde 50'nin üzerinde oy veren Kocaeli, Malatya, Trabzon, Sakarya, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Erzurum, Şanlıurfa gibi büyükşehirlere gidecek. Erdoğan'ın, Cumhur ittifakının yüzde 85 oy oranına ulaştığı Kırıkkale'nin Delice ilçesine gitmesi de öngörülüyor. Başkan Erdoğan’ın Kocaeli’ye geliş tarihi ise henüz netleşmedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Reis, Kocaeli'ye, Geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı